Produkty krásy: Jaké věci si nejvíce zakoupíte?


Mwhahahahaha
1. Černé vlasové kravaty

Jsem navždy nakupovat nové balení černých vlasových vazeb, které nahradí ty, které zmizí do černé díry kouzelných výrobků. Když se snažím opravdu tvrdě neztratit, mohu jít pět, možná šest měsíců, bez zakoupení nového balení.

Typicky však jsem popadl čerstvý každé tři nebo čtyři měsíce. Dala jsem v realitě, že je nemůžete udržet. Slovy mandolorian, “toto je cesta.”

REKLAMA

2. Kondicionér vlasů

OMG, tolik kondicionér! Vzpomeňte si, jak v 80. letech a 90. letech, jak by směry na kondicionérových lahvích řekl něco podél linií pracovat čtvrtina dolaru do vlasů? Vždycky jsem potřeboval, jako pět dolarů v hodnotě kvartérů v mém, lol! Rychle projdu hodně kondicionéry. typicky dva nebo tři láhve měsíčně.

3. Všechny věci týkající se hydratačních

Face Cream (v současné době miluji biossanci Omega opravy), tělové mléko (každý vanilka + levandule je můj džem), krém, krém, balzám na rty … Pokud a když se zombie apokalypsa vyskytne, budu hromadění zvlhčujícího, jako nikdo obchod.

4. Opalovací krém

To byl relativně nedávný Uptick (jako v loňském roce), jak jsem se snažil být pečlivý o každodenním ochraně slunce. Tělo Opalovací krémy a obličejové opalovací krémy jsou velkým kusem mého kouzla.

5. Hnědé oční linky

Tenhle jinak přes tyto? Jsem Avid Tothliner, takže hnědá vložka nikdy nevydrží dlouho v make-upu.

REKLAMA

A co ty? Jaké produkty kouzlo si nejvíce zakoupíte?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *