Konsonanční péče o pleť každoroční péče o pleť swap


začíná dnes, souhlásková péče o pleť bude poskytovat svou roční swap péče o pleť. Jedná se o fenomenální nabídku: přinést v plné velikosti obličejový mytí, obličej krém, oční krém, obličejovou masku, opalovací krém (použitý nebo nepoužívaný), aby obchodoval s 50% z ekvivalentu v souhláskovém pleťového produktu. Budou dokonce ctít slevu prostřednictvím žádostí o sociální média, pokud ji spotřebitelé nemohou učinit do obchodů. Zjistěte více podrobností kliknutím na obrázek níže.

Soluň péče o pleť je kanadská linie, o kterém jsem o tom slyšel, a tam, ale neměli šanci vyzkoušet si své produkty, dokud nedávno otevřeli obchod s centrem. Zakoupil jsem jejich opalovací krém a tělo křoviny a jsem s nimi potěšen. Všechny jejich formulace jsou přirozené a bez přidané vůně – můžete číst mnohem více o pohledu značky v tomto krátkém článku se zakladatelem (Setkal jsem se s ním v obchodě s otevřením a je velmi osobný a užitečný!)

Swap péče o pleť přichází v ideálním čase, protože jsem potřeboval denní zvlhčovač, a já jsem obdržel vzorek ultra hydratačního krémového krému obličeje ($ 54 pro 50ml), který funguje fantasticky s jejich opalovací krémy.

Za swapu budu přinést do Lise Watier HydramArt 3D hydratace Gel-Creme, který při hydrataci nehraje pěkně pod slunečním okrajem / Foundation – to míče nahoru / pilulky. Je to také docela voňavé.

Nejsem spojen s souhláskovým pleťem – jsem jen zastáncem dobré pravdivé společnosti. Doufám, že kolegy mohou využít této propagace! Udělám mnohem rozsáhlejší přehled produktů a shrnutí značky.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

To, co přináším do Japonska (cestovní péče o pleť), zatímco mám tendenci zabalit světlo pro make-up, nemám sbírat, když se to týká péče o pleť, když cestuji. Jsem pevný v mém programu péče o pleť a stále si udržuji samostatné produkty pro denní i noc. To je důvod, proč je nezbytné pro mě hromadit cestovní velikosti mého …
18. května 2016 ‘Beauty ”

Je to letní slunovrat, pojďme mluvit o SunScreenshappy Letní slunovrat! AKA Nejdelší den roku, AKA oficiální první den léta. A chci připomenout všem nosit jejich opalovací krém dnes a každý den! 🙂 Pokud jste četl tento blog po celou dobu, budete vědět, co jsem obhájce opalovacího krému.
21. června 2015 ‘Beauty ”

Trash Stash: únor 2016And v mrknutí oka, únor je pryč! Zde je to, co jsem tento měsíc používal. Kiehl’s Creme de Corps Soy Mléko a med šlehací tělo máslo – $ 46 pro 226g (Kiehl’s obchody a online) Hodnotu koriandrové verzi tohoto loňského roku, kde jsem diskutoval, že budu pravděpodobně …
1. března 2016 ‘krása “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *