Coral rty combo, stejně jako dohoda s denem s novým mac fantazie květin mineralizace očního stínu ve zlatých hodinách


mac zlaté hodiny mineralizace oční stíny z fantazie květin …
Dnes ráno jsem chatoval s přítelem o pružných barvách rty (Ahoj, Agata!

A protože chápete, že jsem vše o rtů Combos … Zde je rozkošný jeden z Mac fantazie květin kolekce Kolekce jsem narazil na naprosto náhodou.

REKLAMA

Nahý Bud rtěnka, stejně jako hvězda vysoce kvalitní sklo cremesheen
Některé rychlé backstory …

Jednoho dne v tomto týdnu, kdy mé rty byly bolestně vyprahlé, raději jsem opravdu popadl první dvě věci vedle mě na stole, stejně jako je hodil, stejně jako oni právě došli, že je naprostá nahá nahá červová rtěnka stejně jako Kvalita hvězda, jasný oranžový korál (díky dobrotu byly produkty na rty, lol!).

Vrstil jsem je, stejně (s leskem na vrcholu rtěnky, samozřejmě), popadl zrcadlo, stejně jako bylo jako, ano! Hvězda kvalita je poněkud naprostá, takže když je vrstvena na vrcholu nahého pupen, můžete stále vidět nahý rtěnku pokukování přes, avšak na přesně stejnou dobu dostanete šťávu oranžové korály.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Přesně se mi líbilo, jak to dopadlo, takže jsem to udělal ještě jednou, stejně jako jsem si jistý, že to udělám znovu. Ty jistě jdou do běžné rotace nejlepší meow.

MAC Golden Hours na víčkách, Tom Ford tekuté vložky na mé horní řasce, Mac Dmolder na mé vodní linky, stejně jako lékaři Formula CC řasenka na mých řasách

Pro mé oči, hraju z korálu na rtech, popadl jsem zlaté hodiny mineralizace očního stíny quad z fantazie květin, vyskočila korála z quad ve středu víček, stejně jako kouřil i vnitřní i jako vnější rohy s dvěma hnědými.

Stejně tak jsem se objevil třpyt, použitím stínů využívajících mokré kartáče, avšak pro měkčí, méně kovový povrch, můžete místo toho využít rutinní ol ‘suché čisté. Pokud to uděláte, bych měl poukázat na to, že jsem si všiml některých účinků s mineralizačními očními stíny, zejména když je aplikujím suché.

Pokud nejdříve uděláte oči, můžete vyčistit cokoliv, co se vyskytuje snížit na pod-oční oblast nebo tváře, než uděláte svůj základ, prášek, stejně jako celý SheBang.

MAC mineralizace červenat v petanční síle, stejně jako mineralizace Skinfinish ve stereu vzrostl na tvářích
Jdu na rock Tento pohled na banku za pár minut (vzrušující, vím). Chci říct, přinejmenším je to pátek odpoledne, tak snad budu vypadat, že jsem připraven jít dnes večer (pokud jde o vím, nejsem).

REKLAMA

Mac je fantazie květin kolekce je teď venku, takže pokud nějaký typ těchto věcí chytit vaše oko nebo stimulovat myšlenky, cokoliv je zde nabízeno v makových přepážkách stejně jako online.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *