Nezrovdomí: Pixi neomezené hedvábné oční pero


Dnes zkoumám právě nedávno získaný produkt – můžete si vzpomenout, že jsem to během TargetGate ™, spolu s několika dobrými dobrými lidmi Sonia Kashuk. Pixi nekonečné hedvábné oční pero pro maloobchod za $ 12.00 (1,2 g), stejně jako cílová speciální značka přímo zde v Kanadě. Jakmile se zde zavře cílové obchody, nejsem si jistý, jestli PIXI bude nabídnut v cihlech, stejně jako obchod s maltem přímo zde.

Tato vložka je dodávána v elegantním boxu. Nevěřím, že jsem viděl ještě jednu další drogerii, která nabízí tužkou očních očních v krabicích.

Tužky jsou umístěny ve světle ekologicky šetrném pouzdře, s barvou uvedenou nahoře, která činí pixi tužkou vyvrátit proti mému moři tmavých tužek (mám spoustu očních tužek). Nároky na produkt:

Vodotěsné, super-dlouhé opotřebení, no-rozmazání, ne-pučité oční vložky. Klouzají jako bezešvé hedvábí, stejně jako v jediném pohybu, produkuje bezchybný, pevný tónovaný tónovaný. Ne celou dobu potřebovalo žádné retušování – nebo noc! Jemné na oči, ale intenzivně zbarvené i super-hedvábné. Voděodolný. Bez parabenů. Bez minerálního oleje. Bez konzervačních prostředků. Hypoalergenní.

Shade, které jsem dostal, je Copperglow, který je vysvětlen na webových stránkách Pixi jako “Deep Copper se zlatým zábleskem”. Teď si přeji, že jsem se zkontroloval, než jsem se dostal, protože slovo “záblesk” mě upozornil na potenciální třpytky. Na pouhé oko, tužka se objevila jako kovový stín. Po aplikaci se však lesk stává viditelným – existují skutečné bity lesk, které vkládají z tužky na kůži. Základní barva je skvělá – intenzivní teplá bronzyová barva, která na mě nevypadá jako pomeranč (oranžové odstíny mě vypadat nemocně).

L na r: jednobarevný, barevný blok, rozmazaný (těžko ukázat třpytky na fotografii, ale bílé skvrny jsou třpytky)
Hlavním problémem, který mám s touto tužkou, je to, že je také měkká pro přesnou aplikaci – jakmile tužka se dotkne kůže, typu tavenin, stejně jako rozmazání kolem – vždycky skončím s tlustými skvrnami vložky spíše než a jemná konzistentní řádek. Je tu trochu “otevřené” čas, aby ho před ní nastavil. Trvalý výkon je však extrémně skvělé – dostanu alespoň 12 hodin opotřebení bez vyblednutí nebo rozmazání. Hrál jsem se s použitím tohoto využití jemného šikmého čistého – přenášet tužku na čistý kartáčem proti špičce, stejně jako aplikování z čistého k mé lasové linii. Zdá se, že je to trochu fiddly, aby využíval čistý, když je tento výrobek již ve formě tužky.

Nejjemnější využití, které jsem objevil pro tuto oční vložku, byl opravdu jako základní stínová základna; Použil jsem to v tenké vrstvě na víčkách, stejně jako mírně smíchal okraje. Jakmile se nastaví, položil jsem práškový oční stíny nahoře (zkontroloval jsem to s Mac patinou), stejně jako to udělal velmi dobře. Nebyl tam žádný záhyb, stejně jako pomáhal zintenzivnit práškový oční stíny. Používám to jako základní stínová základna.

Profesionálové:
• Velmi dlouhé prádlo
• Voděodolný
• Nenechá se na kůži – platí hladce
• Intenzivní výplatní barva

Nevýhody:
• Vyšší náklady na značku drogerie
• má svítící bity (tento specifický odstín)
• Velmi měkká struktura je těžké získat přesnou linku

Stash hodnota: 7/10

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Dammit, Cíl! Podívejte se na to, co jsi udělal! Sledoval jsem si vlastní službu No-Buy 2015, stejně jako jste museli jít stejně jako odhalit uzavření všech 133 vašich kanadských obchodů. Nic spouští svého hromadného disku, než když podnikání buď přerušuje produkty nebo když odejdou (viz Illamasqua, Jacob, 2014). Jsi ty…
19. ledna 2015In “krása”

Oční stíny tagimedutal poté, co jsem udělal štítek rtěnky, věřil jsem – Hej, proč tam není tag oční stíny? Nejsem opravdu rtěnka dívka, ale já mi mám ráda oční stíny! Viděl jsem nejlepší kombinaci identifikovat na youtube, ale nejsem skutečně kombinační gal, takže jsem se rozhodl …
28. května 2015 ‘Beauty ”

Japonský make-up haul !!! Jo, vy jste všichni čekali, nebyli jste! : P osobně, nevěřil jsem, že jsem šel naprosto přes palubu s makeup nakupování. Za jednu věc jsem byl nadšeně znepokojen putováním kolem Tokyo v noci sám, abych šel nakupovat. Proč jsem musel jít kupovat ve večerních hodinách, protože …
17.června 2016In “krása”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *