Neděle s kartami kočka, make-up a odvolací blog maskot, sv. 693


Divové mají záznam o trati za to, že je to těžké pracovat. Víte, v mých zkušenostech, divas jsem překročil cesty s, byly ve skutečnosti docela v pohodě. Hráči týmu dokonce.

Záložky, například, miloval krmení drby tvůrce s příběhy, které jsou notoricky těžké pracovat. Myslím, že jakmile byl dokonce označován jako Naomi Campbell světa modelování koček, který ho nadšil. Ale pokud jste se zeptali některého z nejvyšších modelů Tier Kitty, se kterým pracoval, nebo některý z jeho servisních partnerů, řekli vám, že byl 100% podpůrný, dává a nejspolehlivější s kočkou, které byste se kdy potkali .

REKLAMA

Ok, určitě, občas byl pro mě neúctivý, a já bych byl požádán, abych udělal absurdní věci jako, nevím, naplánovat párty pro 100 lidí na toskánské pronájmu nemovitosti s pouze 24 hodinami, aby tak učinil, ale pro Největší část karet byl dobrý zaměstnavatel k práci. Vždycky měl záda a vždycky mě povzbudil, abych následoval mé sny.

“Držte psaní,” řekl: “A když konečně pero, že Blockbuster, nezapomeň, kdo vás povzbudil.”

Rosie.

REKLAMA

Rosie-póza má záliba na výběru do samoty, kdykoliv je hluboko ve vědecké myšlence, a přestože není tak společensky aktivní jako karty, ona je stále dobře dobře dobře se všemi kočkami, které běží (kromě Harris). Ona také občas nechá mateřskou boční plochu, když vidí roztomilé drobné vycpané kočky, jako je, že se udělají stripey pod jejím křídlem. Je jedním z Connorových dusností, a Rosie má velké plány, aby byl další vědecká kočka Mastermind. Identifikovala, že má schopnost pro robotiku a vzal ho jako jeden z jejích stážistů.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *