Sephora VIB Prodej doporučení: Roam Charm Lipsetter Dvojitá rtěnka, stejně jako vložka


si zaslouží váš seznam Sephora Desire Seznam, určitě.
Hádej co…? V listopadu je Sephora VIB prodej v listopadu, takže tento týden zdůrazňuji několik mých preferovaných make-upu, kterému věřím, že si zaslouží váš seznam vašich přání.

Co šílený člověk přináší přesnou rtěnku s sebou přesnou rtěnku? OH POČKEJ! To je můj život.

Vzhledem k tomu, že nalezení $ 28 Roam Charm LipSetter Double Rtěnka, stejně jako vložky, mám podezření, že bych mohl jít dny – ne, týdny! – Před pocitem požadavku vypnete produkty na rty v peněžence. (A to pochází ze sériové ripstick swapper je typ úžasného prohlášení!)

REKLAMA

Crülty-Free makeup linka roam kouzlo káže sílu přenosného, ​​snadno použitelného make-upu zlepšit to, co jste již dostali. Je to extrémně trish mcevoy-esque, nicméně hipper. Nejsou ještě významnou značkou, stejně jako stále létají pod radarem na Sephora, ale oni dělají tak četné velké věci imo, stejně jako tato lipová vložka / rtěnka Combos, které jsou zcela zaslouží vaše viblé chtíče seznam.

Za prvé, oni si přišel na to, že trik opravdu dostat lidi, aby využívali lipovou vložku, je připojit ho k rtěnku. Jsou hodni zlatou hvězdou, stejně jako pomalá tleska, protože je to jediná metoda, kterou se mnou opravdu vezmu lis (jinak, budu jen linie, když ráno, stejně jako opustit tužku doma ).

Používám na mauvu na rtech.
Samotná vložka je hladký, svůdný samet, stejně jako je zabalen s pigmentem, stejně jako když nakreslíte tu linii podél okraje rtů, vaše rtěnka nepůjde za ním. “Nebude projít!”

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Oh, stejně jako rtěnka? TAK DOBRÉ. Začíná lesklé, když jste velmi poprvé posunuli na nicméně nakonec schne do sametového matného povrchu, stejně jako se cítí tak světlo, že jsem v některých případech naprosto nezapomeňte, že používám rtěnku. Je to také nesouší, stejně jako odolný odpor. Můžu dokonce kiss kojence (také koťata), pít kávu, stejně jako svačinu mé srdce, aniž by to zvedlo.

Konečně je to nesmírně, stejně jako tam není žádný typ podivných chutí, aby vstal do vašeho grilu.

Žiju pro silný v Pekingu, modrá červená červená, stejně jako s připojením vložky úplně odstraňuje napětí spojené s aplikacím, jakož i pomocí červené rtěnky. Stejně jako na Mauve, Plachu růžová, která je pro mě denní barva. S prodejem VIB přichází, mám rád své památky na Bahama vánek, nahý růžová, stejně jako jasně růžová třída fukshia.

REKLAMA

Úplná cena, Lipsetters jsou 28 dolarů každý, což věřím, že je stále velkým problémem, nicméně s 20% slevou vibru, přicházejí na $ 22.40. S 15% Charm Sleva Sleva, jsou $ 23.80.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *