Clinique Holiday 2015 Cestovní speciální sada: Chubby tyčinky pro tváře, oči a rty


Clinique Holiday 2015 Cestovní speciální sada: Chubby tyčinky pro tváře, oči i rty
Kde jsi sakra!?

Um … Myslím, že cestujete tento víkend? Letili jste kdekoli pro díkůvzdání, nebo máte v plánu jít kamkoliv na Vánoce? Vzhledem k tomu, že pokud jste udělali nebo udělali, tato nová dovolená 2015 cestování specialita z Clinique nemá jeden, ale dva z mé preferované baculaté hole pro oči. Zahrnuje bohatý béžový, stejně jako plnější fudge. Takže, ke Stvořiteli této fantální pětinové sady, Haaay! – Jsi oficiálně úžasný.

REKLAMA

Zleva: Clinique Chubby Stine Shadow odstín pro oči v plnější fudge, baculaté stíny stínový odstín pro oči v bountiful béžové, básníčce béžové, bucelové hůlky hydratační krbové balzámy ve velkém oranžovém, baculaté hůl zvlhčující krbová barva balzám v hemfiest hibiscus, stejně jako baculatý stick tvář Barevné balzám v Amp’d Up Apple

Sada se nazývá “Clinique Chubby hole pro tváře, oči a rty,” stejně jako je to cestovní exkluzivní, což znamená, že žije ve službě bezcelní obchody, stejně jako jiné celosvětové cestovní huby jako letiště.

Kdybych někdy objevil (opět) v určeném požadavku okamžitého make-upu nebo, zahynulo myšlenky, kdybych mylně opustil make-up tašku doma, chytil bych to v srdci. Zahrnuje dva baculovité tyčinky stínové odstíny, které jsem zmínil, (oba jsou jednoduché se míchat, stejně jako poslední čas dlouhý na mých kombinacích suchých / mastných víček), dva baculaté hůlky hydratační barvy rtů balzámy, stejně jako jeden z Clinique Stick líčí barvy balzámy. Celkem je to jen o tom, co jste požadavek na leštěný vzhled, který nebude trvat trvale stejně jako den.

Ach! – stejně jako všechny z nich jsou plná velikost.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tyto produkty mohu skutečně posouvat na mém řešení, stejně jako je promíchat s prsty. Jsou ideální pro frenzied make-up momenty a / nebo méně zlepšují.

Vzorník zleva: Chubby Stín odstín pro oči v Bountiful Béžové, baculaté stíny stínový odstín pro oči v plnější fudge, baculatý stick, bucel hůl zvlhčující krbová barva balzám v hemfiest hibiscus, baculatý hůl, hydratační krbové balzámy ve velkém oranžovém, stejně jako bacove stick tvář Barevné balzám v Amp’d Up Apple
V závislosti na tom, kde jste … Náklady se liší, protože to je přesně to, jak to je s těmito cestovními exkluzivními. Všechno závisí na místě, umístění, umístění, umístění, avšak přímo zde v USA, Clinique Cestovní soupravy obvykle odrůdy mezi $ 45-65.

REKLAMA

To je roční období pro tyto cestovní výlučně. V poslední době jsem viděl jen málo z nich.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *