Tekutina pro retušování přesýpacích přesýpacích hodin Mnoho více na koníčcích věci, které jsem vařil


milovat to.
To je jeden z těch výrobků z tváře, které musíte být v určité fázi a myšlení ocenit. S tím říká, pokud je plné pokrytí váš marmeládou, pokračujte v Walkin ‘Miss Lady. Nicméně, pokud hledáte korektor, který nevypadá těžké a zůstane z jemných linek, přidejte přesýpací hodiny závoj retušování tekutiny na váš seznam přání asap!

Pro kůži, která vypadá jako kůže

Je to semi-čistý tekutý korektor s aplikátorem Doe noha a je k dispozici v šesti odstínech v trvalém sběru přesýpacích hodin. Vzhledem k tomu, že je to přesýpací hodiny (což naznačuje drahou), není to přesně rozpočet, takže trubka je 36 USD. Dostanete vzorec, který je zdarma mnoho věcí, včetně …

REKLAMA

Parabens.

Vůně

Lepek

Sulfáty

Nanočástice

Ftaláty

Syntetická barviva

GMOS.

Testování na zvířatech

Snažím se minimalizovat množství produktů s ftaláty v make-up sbírce (zde je důvod), což je jeden z hlavních důvodů, proč ho používám. Také mám rád, jak je to zvíře na pokrývání věcí, zatímco stále hledá přírodní.

Pod očima nosím odstínový písek, kolem nosu a v rozích mých úst (jsem mimo cestě NC42 v Macu). Často jsem ji nastavil s malým Mac mineralizujete Skinfinish přírodní prášek, a často ne. Ať tak či onak, moje kůže vypadá jako skutečná kůže, která je moji estetický v současné době s ohledem na to, že mám velmi malou toleranci pro něco neprůhledného nebo těžkého.

Zkoušeli jste někdy Populární touche eclat ysl? Tento produkt je podobný, ale mnohem mnohem snazší směs, a myslím, že to vypadá mnohem přirozenější. Stojí to za váš čas, aby se vrátil během příští návštěvu čítače přesýpacích hodin. Obvykle jsem doplnil na Sephora, ale Ulta také nese linku.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Někteří mnohem více myšlenek na koníčky

Jsme tři měsíce do roku 2022 a já jsem stále ve snaze o nové koníčky.

Držel jsem se výhradně pro potěšení a wow! Je to úžasné, jak čtení jen pár minut pro zábavu může změnit, jak se cítíte. Najedeže se ocitám po knihách. Stejně jako fyzicky se cítím, když přeskočím svůj čtení-zábavný čas. Dělá mi radost, takže to budu držet.

Ach! Zkoušel jsem něco nového minulého týdne. Zvedl jsem puzzle na místním knihkupectví ve městě, Copperfield’s, a vzal jsem si to tak moc. Je tu něco velmi meditativní o hledání kusů. Connor mi pomohl, když byla také v náladě.

Nemůžu se dočkat, až udělám další, i když si přeji, že tam byl nějaký druh knihovně jako služby s hádankami. Vidím, jak se dostanu do toho, ale poslední věc, kterou potřebuji, je mnohem více věcí v mém domě, víš?

Poslední věc. Vařil jsem svou cestu přes kuchařku!

Trochu backstory: Použil jsem rád pečení a vaření, ale v loňském roce mě to bummed.

Pro hodně z roku 2021, jsem nenáviděl – jako full-on-on-on – dělat jídlo. Zpočátku jsem byl postaven, abych byl doma a vařit, když všechno vypnout v roce 2020, ale po chvíli jsem se začal cítit, že jsem si vzal na plný úvazek kuchyňské práce, aniž bych si to uvědomil. V loňském roce jsem byl úplně nad ním a já bych se rozzlobil, kdykoliv jsem musel vařit, zejména na večeři (nazývám to “Dinner Rage”).

Každopádně jsem nedávno začal vařit nová jídla, a to mi pomohlo cítit méně Rage-y. Lol. Zde je pár věcí, které jsem udělal z “snadné filipínské kuchařky” Roline Casperem.

Hovězí picadillo (giniliang na baka) s mletým hovězím masem, rajčatovou omáčkou a rozinkami
Snadné dušené krevety (Ginisang Hipon) s krevety, Bok Choy a Seasame Oil.

REKLAMA

Šťastný pátek vám, a doufám, že jste měl skvělý týden!

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *