Nový Aerin Worlily Sun a Iris Meadow Eau de Parfum: Soubor tyto dvě vůně pod “BFF Dovolená dárky”


Mám rád oba z těchto nových Eau de Parfums aerin, protože ani jeden pache, jako by to mělo mít jiskřinu horké růžové Glitter plovoucí kolem uvnitř láhve nebo jako by to bylo součástí třídílné sady, která zahrnuje můj malý poník a list duhových samolepek.

Iris louka a waterlily Sun necítí jako něco Britney Spears mohla nastříhat na zádech kolenů, zatímco běh kolem naboso na čerpací stanici v roce 2007. (Stále Lovin ‘Ya Brit-Brit! )

REKLAMA

V podstatě, pokud se vám líbí vůně, které se cítí jako něco, co má někdo, kdo má její sh * t spolu a vždy si pamatuje, aby změnila vrh kočky by nosit (vůně, které nevládám poznámky o košíčky nebo jednorožci), dát tyto dvě nové vůně čichat . Oba mají “nejlepší prázdninový dárkový potenciál” napsaný “Em.

REKLAMA

Waterlily Sun má poznámky s leknínem (dobře … yeah), sicilský bergamot, jasmín a pižmo, zatímco iris louka má poznámky mandarinku, černého rybízu, iris, jasmínu a cedr. Oba jsou orosená a dřevité a čerstvé a $ 110 za 50 ml. Láhev Eau de Parfum. Dejte jim Sniff jeden z těchto dnů, které projdete aerinovým čítačem. Jsou také k dispozici online.

P.S. Co si myslíte o make-upu Aerin? Myslím, že jsou to dobrá značka pro jemné hezké … drahé, i když.

Novinka na podzim, jejich Balet z růže ($ 30), Aerin Weekday Paleta ($ 70), úžasné gelové oční linky v životě Black ($ 28) a lesk na Lipgloss ve všední dny ($ 30), všechny nové, všechny dostupné nyní na čítačích aerolů a online.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *