Make-up a kouzlo blog pondělí hlasování, sv. 354


make-up a kouzlo blog pondělí hlasování pro 5. ledna 2015
Můžete se divit, “Tak co v tarnaci je tento pondělí průzkum, stejně?”

Není to přesně anketa. Je to mnohem více než neustále se vyvíjející (devolní?), Poněkud náhodný seznam otázek, které jsem vystavil čtenářům každý pondělí ráno za poslední sedm let. (Je to jako kickstart pro váš mozek.) Vždycky jsem potěšen čtením vašich odpovědí v komentářích, a doufám, že se vám líbí v čtení dolu.

Už jste někdy cestovali ze země za práci?
Nějaký čas, mám. Příležitostně budu cestovat na věci související s blogem, ale jsou vždy velmi rychlé obraty, stejně jako víte, doslova letět dovnitř a letět, takže nemám trávit spoustu času dělat dovolené-y věci, ale Je to vždy vzrušující.

Stejně jako před několika lety jsem šel do Milána pro módní týden a pokryl Show Dolce & Gabbana. Byl jsem nejkratší osobou v místnosti zákulisí s Pat McGrath!

Také jsem šel do Toronta, abych navštívil Estée Lauder Nelze-pamatovat-the-name výzkumné laboratoře, a to bylo velmi chladné.

Pláštěnky: dělat nebo ne?
Možná jsem prostě nenašel nejkrásnější mys … Ale pro mě mám pocit, že jsou to ne, protože jsem sotva 5’1 “vysoký, a pláštěnce mě vypadat, že jsem se utopil v materiálu.

Ale kdybych někdy našel “nejlepší mys,” považuji za to.

Kdo je ten, kdo jste text nejvíce?
Dostupně dost, je to můj starý přítel přítel Neiman, a to je vždy nesmyslné věci, typicky obrazy potravin. Stejně jako včera jsem mu poslal obrázek brokolice a bramborové frittáty, které jsem udělal.

Myslím, že je to proto, že jsme byli bývaly stravy / dietní kamarády, když jsme spolupracovali v San Franciscu, a mluvili bychom o cvičení a jíst saláty, takže teď jsme si jen posíláme obrázky z jídla.

Jaká je vaše pokožka zatím tak daleko?
Bylo to velmi fussy, ale bylo to v pořádku, dokud v pořádku, když jsme opustili oblast zálivu na pár dní a šli jsme na sever k reddingu v blízkosti hranic Oregonu. Je tam freaksky suchý, takže jsem začal rozpadnout.

Myslím, že je to také proto, že jsem jíst věci, které obvykle nejíst, jako mnohem více smažených potravin a sladkých potravin.

Takže teď moje pokožka je hella suchý, a mám trochu breakout, ale bude to v měsíci v pořádku, nebo tak pokud jsem dobrý o prohlížení toho, co jím a začít cvičit znovu.

Jaká je nejvíce nečekaná věc, kterou jste se naučili o make-upu v loňském roce?
Pravděpodobně, že nemusím dát tunu věci v obočí, aby vypadaly jako svěží a velké a huňaté, jak se mi líbí.

Dívám se na obočí a jak jsem si to dělal před rokem, když bych v nich zabalil spoustu prášku, protože jsem se cítil, jako bych měl, ale teď jen používám dvě věci: obočí tužka a obočí gel , a to je to pro stejný bujný vzhled.

REKLAMA

Tvůj tah. Stačí kopírovat a vložit následující otázky do komentáře s vašimi odpověďmi. Těším se na čtení EM!

1. Už jste někdy cestovali ze země za práci?
2. Capes: A do nebo ne?
3. Kdo je ten, kdo jste text nejvíce?
4. Jaká je vaše pokožka zatím tak daleko?
5. Jaká je nejvíce nečekaná věc, kterou jste se naučili o make-upu v loňském roce?

REKLAMA

Jak to jde, příteli? Doufám, že váš týden vystoupil na dobrý start. Dnes ráno jsem vyšel na trhlinu Dawn dnes ráno pro rychlý šálek kávy a snídaně sendvič z Panera, a tam bylo hodně provozu, takže to vypadá jako dovolená jsou oficiálně přes …

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *