$ 9.99 L’Oreal Paříž barva Riche oční stíny v Emerald Conquest Mohlo by to být armáda neutrálních očních očních hodinek


L’Oreal Paříž barva Riche eyeshadow v Emerald Conquest, $ 9.99
Někdy se cítím, že jsem držen rukojmí funkčními neutrálními očními stíny. Do těchto dlouhodobých vztahů spadám s nositelnými hnědými, bémiží a zlatými a ani si neuvědomuji, když jsem je na sobě na denní týdny až do něčeho, nebo někoho, jako moje oblíbená kontrola na cíl, který vždy si všimne mého make-upu Když zazvoní své lahve vitamínové vody nula (záře je moje nejoblíbenější!), ukazuje na to.

Život je příliš krátký na to, aby nosit béžovou 24 × 7, takže můj make-up gól pro týden je nosit alespoň jeden pohled s l’Oreal’s Paříž Riche oční stíny v Emerald Conquest ($ 9.99), čtyřkolky neuvěřitelně krémové, neuvěřitelně pigmentované oční stíny .

REKLAMA

REKLAMA

Tak hezky, že?! Nemůžu se dočkat, až se dostanete, hluboko, tmavě modré a třpytky v mém mixu, možná s něčím jako je toto třpytivé šedozelené oční make-up pohled na make-up umělec Trója Jensen Instagram.

Pak půjdu do cíle, abych získal candy Corn, protože na základě dekorací, které jsem již viděl v obchodě, Halloween zřejmě začíná v září nyní (to je CrazyStypants).

Emerald Conquest a další barevné riche eyezové palety (tam je osm z nich ve všech) jsou nyní k dispozici na lékárnách, Ulta obchodech a online za $ 9.99 každý.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *