Make-up a krása blog pondělí hlasování, sv. 424


Možná budete přemýšlet, “Tak co v tarnaci je tento pondělí průzkum?”

Není to přesně anketa. Je to spíše neustále vyvíjející se (devolní?), Poněkud náhodný seznam otázek, které jsem vynořil čtenářům každý pondělí ráno za posledních osm (!). (Je to jako kickstart pro váš mozek.) Vždy jsem si užil čtení vašich odpovědí v komentáři a doufám, že se vám líbí čtení dolu.

Jaký je nejnovější článek oblečení, které mávíte nosit?
Lol! Moje spodní prádlo. Moje máma mě dostala šest-balíček spodních spodních spodních spodních spokojeností, kterou šla do Costco. Jsou základní černé a bavlny – žádné kudrlinky nebo krajky nebo vůbec nic. Ale jsou to super pohodlně.

Oh, a já nevím, jestli je to jen něco, co moji rodiče dělají, ale moje máma mi zavolá, jako, 10 krát zevnitř obchodu, aby se zeptali, jestli potřebuji – cokoliv je – případ kokosové vody, velký Rotisserie kuře, 192-balíček plenek pro Connor, novou mikinu, krabici 200 baterií, co máte. Je to tak vtipné a roztomilé!

Jaký je nejnovější kus make-upu?

Krémová růžová nahá volala městský rozpad vicejní rtěnka v nahé (vyjde v červnu). Je to hydratační a – vím, že to zní trochu podivné – ale mohu ho snadno otřít.

Proč přesně je to důležité?

No … Protože když jsem polibek Connor, nechci na ni nechat make-up, a obvykle odstraňuji, co mám na rtech, než ji spustí polibky. Lipgloss je příliš lepkavý a chvíli trvá, než se odstraní, stejně jako matné a dlouhé tekutiny, takže jsem o smetanových rtěnkách, které mohu otřít stejně jako *.

Co považujete za neodolatelné?
Přál bych si, abych mohl říci něco zajímavého jako “domácí výzdoba”, protože možná pak bych měl víc než dva obrázky na mých zdech a lampách, které nemám pohrdat, ale bohužel, ne. Tato homegirl je vše o botách.

GIMME ALL TEH BOTY !!

Je to celoživotní boj …

Je životní veletrh?
Můj vnitřní optimista opravdu, opravdu chce, abych řekl: Ano, život je spravedlivý, “ale je těžké ignorovat hlas mého (často nepříjemného) vnitřního realistu, který říká, že ne, ne. To je něco, co mi trvalo dlouho, než přijmete / zeptejte se.

Jediné, co můžeme udělat, je to nejlepší, co můžeme. To je vše, co můžeme udělat.

Učitel nebo student?
Hmm … to je těžké! Dělám jako učení a pomáhám lidem, a miluji ten pocit, když vidíte někoho, co něco zjistíte, že jste měli ruku, když jim pomohla, ale také si opravdu užívám, že jsem student (byl jsem starý školný blbeček zpět den).

Mohl bych šťastně trávit celý den sedět v učebně učení, vážně, cokoliv.

Takže myslím, že půjdu s “Studentem”.

REKLAMA

Tvůj tah. Stačí kopírovat a vložit následující otázky do komentáře s vašimi odpověďmi. Těším se na čtení EM!

1. Jaký je nejnovější článek oblečení, které mávíte nosit?
2. Co je nejnovější kus make-upu, kterou máte dnes?
3. Co najdete neodolatelný?
4. Je životní veletrh?
5. Učitel nebo student?

Heya, sladká holka! Šťastný pondělí vám. Otírám svůj obočí, protože to napište, protože dnes ráno jsem měl okamžik paniky, když El Hub řekl následující děsivé slova: “Elektřina je venku.”

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Děsivé, protože jsem ještě nedělal kávu.

“Buuuuuuut, jak budu dělat kávu?!” To byla první myšlenka, která překročila mysl.

Thank goodness the power wasn’t out long… I’m on my second cup now, so I feel almost human.

REKLAMA

Huzzah! three cheers for coffee!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *