Balení méně a udělejte mnohem více s multitasking neutrální oční stíny Quad, můžete také použít jako zvýrazňovač


na sobě $ 5.97 Revlon ColorStay 16 hodinové oční stíny Quad In Brazen na mých očích, a také používán jako zvýrazňovač na tváři. K dispozici nyní ve Walmart obchodech a Walmart.com

Jako účastník absolutně jejího programu jsem obdržel vzorky výrobků a / nebo kompenzaci za svůj čas a úsilí při vytváření tohoto příspěvku. Všechny myšlenky a názory jsou mé vlastní.

Pro miliony milovníků make-upu uvězněného v automobilech pro dlouhé, intenzivní hodiny na výletech (cítím vaši bolest!), Horor je velmi myšlenka na zapomenutí tašky make-upu.

Ale vážně, ať už je to 14-denní pozdní letní prázdniny nebo rychlé víkendové jaunt, šance, že nebudete odejít doma bez vašeho make-upu.

REKLAMA

Vždy se snažím najít způsoby, jak zesvětlit důl, na které končí multitasking make-up produkty, jako jsou tyto revlon colorstay 16 hodinové oční stíny čtyřkolky absolutně pomáhají.

K dispozici v tuctu barevných konfigurací s robustními, travel-přátelskými baleními, jsou to jen 5,97 dolarů na walmart.

Dva používám zde, 505 dekadentních a 520 drzé, jsou oba pohodlně neutrální, což naznačuje, že můžu udělat mnoho různých pohledů s nimi. Plus, oni také zdvojnásobují zvýrazňovače prášku, které ušetří několik drahých krychlových palců v mém make-upu.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Revlon colorstay eyeshadow quads v 505 dekadentních (vlevo) a 520 drzý (vpravo), $ 5,97 každý na walmart

520 Brazen.
505 Decadent.
Chcete-li je použít jako zvýraznění, přejdu prst přes jedním ze světlejších odstínů (a když moji neurony vystřelí a cítím se další kreativní, budu míchat dva světelné odstíny společně, ooh-la-la!), A zametejte, že kdekoli chci mnohem více světla chytit, což pro mě normálně označuje míchání mostu mého nosu …

Můj Amor je luk …

Moje horní lícní kosti …

A těsně nad nejvyššími body na Mt. Obočí.

Vzorec ColorStay dává měkké záře mé kůži a trvá celý den.

Bez zvýrazňovače vlevo a se zvýrazňovačem vpravo
Na sobě revlon Colorstay Eyeshadow Quad In Brazen na mých očích, a také používán jako zvýrazňovač
Musím milovat multitasking make-up!

REKLAMA

Brazen i dekadentní (a 10 mnohem více čtyřkolek) jsou nyní k dispozici v Walmartu.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *