Neděle s kartami Kočka, make-up a Charm Blog Mascot, Vol. 662


“CABIAR CAPER: karty The Cat Adventure”

Část II.

(Klikněte zde pro čtení části I.)

Podměrně ruské modré kotě pojmenované Archibald, jeden z nejnovějších internistických stážistů Kitty ve společnosti, trvalo několik nesmých kroků vpřed. “Meow …” On nasměroval na karty v malém hlase, um … “meow-wow?” Pane, to znamená, že strana skončí?

Záložky se otočily k mnohem menším kotě.

REKLAMA

“Meow …” Drobná kočka pokračovala. Je to jen to … “mrowwww” Očekává se, že budu zavolat maminka kočkou, aby mě vyzvedla, když strana skončila, a um … mám hlad.

Záložky se rozběhly jeho obočí. To byla travesty. Očekává se, že bude noc oslav a teambuilding pro příští generaci skvělých kitty supermodelů na kartách Cat Industries, LLC. Místo toho byl zloděj v jejich středu, kaviár chybí, ledové sochy se roztavily a koťata byla hladová.

Záložky podaly archibald jeho diamantový-encrustred iPhone a řekl kotě vytočit svou mámu kočku pro jízdu domů, pak se vrátil k detektivu.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

“Mňoukat!” Záložky štěkaly na detektivu. To je travesty!

Detektiv přikývl a pak se přiblížil k jazýčkám a řízen ho z vysílaného z jiných koček se shromáždil. “Víš o tom, kdo by vás chtěl sabotovat, karty?” detektiv zašeptal.

Sabotovat? Záložky pomyslely si. Samozřejmě tam byly kočky, kteří ho chtěli sabotovat. Byl to Cat Academy oceněný herec, kočičí filantrop, podnikatel a nejúspěšnější Kitty Supermodel v severní Kalifornii. Dostali jste se tam, kde se dostali karty, aniž by to udělal několik nepřátel.

“Meow,” uvedli na jazýčku záležitosti-fakticky. Samozřejmě.

“Každý, kdo byl na párty?” zeptal se detektiv.

Záložky přemýšlely o otázce a dívali se přes dav. Byly to většinou nezkušené koťata, nadějné tabby, torby a Peršany. Záložky si nemyslely, že by se někdo z nich šokoval do Thievery …

Objevil Linus kotě, stáže Calico, vznikající zezadu velkého červenového stromu ve středu kruhu. Rozhlédl se nervózně a prach z kožešiny. Záložky se podívaly na detektiv, který mu dal poznání vzhled, a dva z nich pomalu šli k Linusovi, blouznicí pozice. Záložky se pomalu kroužily kolem Linus, aby se podíval za strom.

Tam byly poškrábání vedoucí kmen do nejnižší sady větví asi 10 stop od země.

“Linus, je to?” zeptal se detektiv. Linus byl viditelně snažil se zdát uvolněně, ale detektiv objevil túto škubání kotě.

“Mňoukat?” Linus odpověděla. Ano?

“Žádáme všechny účastníky na večírku,” pokračoval detektiv. “Kde jsi byl, když zmizel kaviérový zásobník?”

“Mrow …” Linus předstíral zmateně. Oh … Byl jsem tam. Ukázal na druhý konec velkého trávníku.

REKLAMA

Zpátky na základně stromu, záložky se umístil z pohledu ostatních, včetně Linus a detektivu, a rychle vylezl na strom až k nejnižším větvům, čímž se zvedl nahoru. Nejlepší tam v koutku ze stromu byl stříbrný kaviér servírovací talíř. Jackpot!

– Pokračování příště –

Rosieho odvíjení víkendu

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *