Oranžové laky na nehty


Toto publikování je věnováno Fiverovi. Předložil jsem problém na svém blogu několik týdnů, protože jsem cítil, že v poslední době představuje spoustu oranžových lak na blogu. Poukázal jsem na to, že jsem měl jen 2 oranžové leštiče na nehty, zatímco ona měla 20 minimum. No, to se ukáže, že jsem opravdu vlastní 3 oranžové laky na nehty, stejně jako v duchu Halloween, předvádím je zde:

L na r:
• Essie BraziLiant.
• l’oreal nehtová barva oranžová žárlivá
• Essence # 46 Probuď se! (to byl ten, který jsem nepoznal, měl jsem)

Testuji něco jiného pro tuto publikování – černé pozadí! Nejsem si jistý přesně, jak se cítím o tom – věřím, že to dělá barvy vypadat zkázy. Obecně jsem to udělal pro halloween-y styl oranžové i černé.

Můj moc miloval z 3 je Essie Brazialiant – má takový fascinující záblesk horkého růžového třpytivého.

I když L’Oreal Shade Orange žárlí, obsahuje slovo “oranžová” v názvu, je to nejméně oranžová šarže – je to mnohem více peachjy korálů:

A neobvyklý hit z mnoha je esence probudit! Je to velký vzorec, téměř neprůhledný v jednom kabátě, stejně jako opravdový pomerančový smetanový stín:

Bonus: Vybral jsem si tyto nálepky na nehty z dolaru:

A pokračoval předstírat, že dělám nehtové umění:

(černý polský je illamasqua boosh, stejně jako oranžová polština je podstatou probuzení)

Ne, tohle jsem to nenosil. Jsem houpací právě esence probudím, přímo nahoru. Jaké jsou vaše mnohem milované oranžové leštiče? Používáte halloween tématické mani?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Kolektivní lakové akvizice na nehty, které jste viděli ve včerejším příspěvku, jsem bít všechny vítěze, stejně jako Marshalls v roce 10km poloměr mého domu minulý měsíc. Side jsem zkontroloval, že moje mnohem milovaná krása Salon Supply Shop, který nabízí leštění pro levné – stále mají ESSIE GET 4 GET 2 Získovou nabídku a …
5. února 2016 ‘Beauty ”

HAURUUUS 2017 – Nehtová polštář Polská nákladní doprava by měla mít svůj vlastní příspěvek! 😎 Nemám lítost! : P Opět platí, že jsou všechny koupeny na různých GOS na / na internetových objednávkách – spousta byly ve spojení s make-upem, který jsem vytáhl. 😉 Sephora • Formule X svátek 2016 x ve městě malý lak na nehty …
27. ledna 2017 ‘krása ”

Halaví 2017 – Poslední z Itthis publikovat zachycuje zbytek přepravy: hodně bylo dostačující on-line, stejně jako někteří byli vzhůru až do extrémně posledního dne ledna! )
12. února 2017 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *