Hřebíky týdne, Smith & Cult hořký buddhistický | Vaše myšlenky na sérum séra?


Smith & Cultister hořký buddhista
Ahoj kluci! To je Og Fave Shade, který jsem měl a miloval roky, Smith & Cultit Hitter Buddhist. Je to bledý jarní zelená s šedými podtóny a zábavnou alternativou ke společné pastelové mátové zelené, že se tak typicky vyskočí na jaře.

Miluji to, protože je to jedna z těch barev, které mohou vypadat zcela odlišný v závislosti na světle. V některých případech je to mnohem zelenější, jindy je to mnohem modré!

REKLAMA

Nedávno jsem strčil kolem Smith & Cultic a objevil, že je podobný odstín s jiným názvem – hořký kašmírový swaydream. Pokud máte rádi komplexní bledé zelené, je to určitě jeden, kdo to zváží.

Vaše myšlenky na sérum séra?

Proč ano, přidal jsem k tomuto poníku velké řasy.
Snažil jsem se zjistit, proč každá řasenka, kterou jsem nosil v posledních několika měsících, byla velmi zklamaná, a myslím, že bych mohl najít důvod. Po letech používání Lash Serum narazil na můj třmen, přestal jsem poslední pád. Na rozhodnutí nebylo opravdu žádné rýmu nebo důvod; Většinou jsem byl příliš vyčerpaný, abych si vzpomněl na to, abych to před posteli! Dny se změnily v týdny, pak týdny se změnily v měsíce, pak další věc, kterou víš, každá řasenka mě trápí.

Myslím, že mé řasy se pomalu vrátily do svého přirozeného státu, což je ve velkém schématu věcí není velký problém. Ale stále.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Na jedné straně je to jedna menší věc, kterou mám dělat v mé rutině (ano), ale na druhé straně, moje základní řasy jsou zpátky. Lol.

REKLAMA

Jaké jsou vaše myšlenky na řasových séri? Používáte je? Nepoužívejte je? Pokud jste je používali v minulosti a přestali, co se stalo s vašimi řasami? Rád bych slyšel váš příběh.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *