Jaká nadace jste na sobě, stejně jako jste s tím potěšeni?


GURL, pokud někdo odnesl mou láhev Dokonalého Fluide Fluide Fluide Laura Mercier, šel bych plně-na chůze mrtvá ricksanity na tom @ss, improvizovat shiv stejně jako všechny. Je to obchod. Měsíce je to moje nemůže-žít-bez-IT Foundation.

Je to moje go-k založení pro fotky, protože pokrývá cokoliv stejně jako olovové mých pórů (cue požehnané make-up andělé harmonicky zpěv). Stejně tak se drží, kdykoliv jsem v náladě na matný povrch (může se dokonce vyhnout prášku).

REKLAMA

Lehká váha? Yup. Komfortní? Uh-huh. Neporušuje mě? Ano ano ano! Stejně jako je k dispozici v tunu odstínů. Nosím jeden s názvem Chai, jako v “Oh, Chai!” Nebo, “budu mít venti dýně sóji chai latte, držte pěnu.”

REKLAMA

Jsem stále Mac Deal s a tělem fanouškem / Fiend 4-Life, nicméně mám ráda, že se jedná o další svaté Grál nadace, na kterou se mohu obrátit. Často budu dokonce vrstva oběma, aplikovat Mac Deal s a tělem kolem své dohody s prsty, pak míchání dokonalého fluide na mých tvářích, nosu stejně jako kolem brady (kde rád mám mnohem více pokrytí) S odvolacím kasačním prostředkem, který absolutně pomáhá s dokonalým fluide, mimochodem, který může vypadat neuvěřitelně matný. BB dělá to opravdu přirozené.

Jaká nadace jste na sobě, stejně jako jste s tím potěšeni? Povídej mi o tom!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *