Teplé zlaté víčky s bronzed liniové poruchy Prioritizace odpočinku | Myšlenky oční stíny


Dnes začíná novou knihu!
Heya! potěšen pátek. Jaký je váš den?

Důl byl zatím docela dobrý. Dnes mám volno, můj první ve věku, a já mám pár hodin sám sobě, zatímco Connor je ve škole, a téměř nevím, co dělá. Pracoval jsem o víkendech za posledních týdnů, a když normálně nevadí, že budu mít zaneprázdněn, rozhodl jsem se, že je to rok, že budu plně přijmout odpočinek, takže jsem dnes Chystáte se dělat to nejlepší jen relaxovat.

REKLAMA

Jediné, co mám dělat, jsou věci, které pomáhají doplnit dobře, tak mluvit, jak psychicky, tak fyzicky. Hodně štěstí mi, lol! Vždycky je něco dělat tady, a už jsem zacházel ze všech věcí, které jsem mohl dosáhnout s dalším časem, jako je čištění koupelny, prádlo, půjčování obchodů s potravinami, připravovat jídlo na víkend, pro práci atd. atd. Ale, ne. Neudělá to. Dnes je priorita odpočinku.

Chystám se omezit potřebu být produktivní a jen udělat zábavné věci pro mě dnes. Budu si vychutnat periodický kus (přemýšlím “pozůstatky dne” nebo “věku nevinnosti”), koupit modrý stodolový salát, začít novou knihu a možná malovat nehty, pokud se cítím ambiciózní . Oh, půjdu Decaf Nespressos celý den dlouho, hahaha. Mohu si dokonce zdřímnout, dech!

Jedl můj oblíbený salát na světě, salát Tostada s grilovanými krevety a avokádem z modré barny Marin

Miluj mě časový kus

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pojďme to udělat

Jste dobrý o tom, že budete aktivní o vašich obdobích odpočinku? Já nejsem. Snažím se o tom zlepšit.

Anywho, takže tato poznámka je okrajově příbuzná make-upu, Kathleen to řekl v komentářích minulý pátek na dvounásobné liniové make-up sloupku:

Naučte mě své cesty! Můžu spravovat situaci v chladírně. Ale můžete mě chodit přes oční stíny, prosím? Je med medvědí na víku a dřevovržení na vnitřním rohu? a sedla pod základnou? Nikdy jsem nosit stín, takže si vážím vašich představ – díky!

Hej, Kathleen! Děkuji za vaši otázku. Zde je rozpad, kde jsem dal každý stín na víčko; snad to pomůže.

Některé obecné tipy:

Praxe, praxe, praxe. S oční stíny si myslím, že je to vždy dobré udržet praktikování. Umístěte stíny na víčko, smíchejte tolik, kolik můžete (použijte lehký dotek) a opakujte, dokud se z něj nedostanete. Nakonec zjistíte, jaké umístění funguje nejlépe pro váš tvar očí.

Udržujte to jednoduché. Udržel bych to relativně jednoduché. Udělejte jeden, dva odstíny nejvíce. Oh, a zjednodušit přeskočením primeru, pokud chcete (nebo ne). Normálně se rozhodl a jen dělám stín, žádný základní nátěr.

Vyhladit to. To znamená, že pokud máte potíže vyhlazovat své gradienty, zkuste prachu lehkou vrstvu prášku na vrcholu víka jako první. A jen udržujte cvičení!

Alright, I’m off to go and do absolutely nothing.

REKLAMA

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *