Mac Holiday 2019 “Vytáhl vás” sbírka! (Vzorník na NC42 Skin)


Nový Omezený edice Mac v hlavní roli s kolekci prázdnin 2019, nabídl nyní
Vzhledem k tomu, že jméno by znamenalo: “Vy,” nebo “my,” mají být hvězdy této show – Mac Dovolená 2019 “Hlava vás” sbírka show – s ohledem na to, že je to hrát … ty, buuuut tolik, jak se mi líbí ya, Originální hvězdy této show jsou lesk, stejně jako mráz.

Promiňte! Jo. Spousty. Ó’. Lesk.

REKLAMA

Toto vydání je o obrovském blingu.

Rychlý Mac Backstory: Každý rok vydává MAC obrovské omezené vydání Dovolená kolekce, která zahrnuje spoustu dárkových sad stejně jako alespoň jeden velký sbírka make-upu. Vzorník právě tady (všechny na mém pleť NC42) jsou produkty v letošním sběru make-upu.

Za prvé, Le Balení se vyčnívá s lesklým černým kompaktem, stejně jako trubky, stejně jako čepice sypané vícebarevné disco třpytky, stejně jako je to extrémně diskotéka 70s nad the-top glam.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Líbí se mi.

To naprosto dělá specifický typ dojmu … že jsme tady, abychom měli párty!

Také, myslím, že předpokládám, že si člověk může nosit každý produkt přímo na jejich dohodu s najednou, protože proč ne, že? Život je krátký. Může také nosit všechny lesk, které můžete, nicméně pro mě, to by bylo hodně vzhled, zejména nosit pracovat během dne. Takže jsem mnohem mnohem více pravděpodobnější, že si vybrat jen jeden prvek, možná dva na nejvíce, bling, stejně jako udržet zbytek mého make-upu nízký klíč.

Moje preferované věci v této sbírce jsou intenzivně pigmentované, jiskřivé volné oční stíny, které jsou úžasně stále naprosto nositelné. Absolutně poskytnout fialové i měděné bronzové ty vzorníky (měděný bronz se jeví jako volná verze oční stíny mac teddy!).

Stejně tak jako lesy, které, stejně jako oční stíny, jsou třpytivé, ale stále jemné dostačující nosit spoustu pracovních míst.

Moje faves jsou nejlehčí barvy – počítání hvězd, stejně jako mladá hvězda – což vypadá jako nahá, lesklé rty, když je spárujete s mac tradičními vložkami jako subkultura, stejně jako vír.

Vzorníkem celého v mezích make-up sbírku na mé nc42 kůži
Polibek hvězdných rtěnků, 20 dolarů
Spellbinder Stinows, $ 25
Opalescentní prášky, 36 dolarů
REGÁNY, $ 18.50
Třpytky, svítit všude!

REKLAMA

OK, jestli je to doba kolekce Mac dovolená, pak jsou prázdniny oficiálně blízko!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *