Unsung make-up hrdinové: přesýpací hodiny oslňující nahý červenat


Používám pozoruhodné přesýpací hodiny oslňující nahý červenat na tvářích!
Když někteří lidé věří o oslnivé akty, mohou věřit o Venuše de Milo nebo Socha Davida … Věřím o červenat z přesýpacích hodin, lol! Oslňující nahá blesk osvětlení červenat přes přesýpací hodiny, vy, vy, je to, tak dobře, a to zejména pokud se vám líbí čerstvý pohled, kde vaše tváře září, aniž by se podíval.

Nelze-chybět čerstvá barva, která není obněněně zřejmá

Je to přesně stejný dopad, který se dostanete z Nars Madly Blush nebo Kevyn Aucoin Neo-Trio, víte, kde máte náznak barvy, šepotu lesku, stejně jako vaše dohoda s jakož i pleť vypadat Livelier stejně jako Peppier, stejně jako jste právě vzali energickou procházku, nebo se někdo plíží, stejně jako začal lechtat žebra.

REKLAMA

Vaše tváře budou mít krásnou flush! To je to, co dostanete z oslnivého nahého.

Co je to bezstranný make-up hrdina? Pro mě je to často podceňované make-up Morsel, dlouhodobý sběrný produkt, který Scoots pod radarovou obrazovkou mnoha make-up nadšenců však na pravidelných bázi skály mého světa. Dlouho běžící série Unsung Heroes nabízí několik mých oblíbených.

Každý z přesýpacích hodin okolní strobe červenat se má speciální mramorovaný vzor, ​​takže žádné dva jsou spíše podobní.
Peachy Amber smíšený s Shimmery Highlighter

Brilantní nahá je broskvový jantarový červenat smíšený s ohromujícím zlatým třpytivým zvýrazňovačem. Je to jeden z okolních stroboskopických osvětlení červenat, což je červenat domácnost v dlouhodobém sběru přesýpacích hodin, která má mnohem více evidentní, stejně jako viditelné zvýraznění (je zde také okolní osvětlení červenat, stejně jako stínu rozptýlené teplo, které jsou skvělé, Také však mají tichý efekt zvýraznění).

Neuvádět, že okolní strobý bluss jako oslnivý nahý má nepříjemný vrchol. Ya víš, je to přesýpací hodiny, spravují jejich dokončení s extrémně jemně naladěným dotekem. Je to jemně reflexní, stejně jako světelný, nicméně to není kovové nebo kolejové nebo drsné, takže ženy všech věkových kategorií (a velikosti pórů!) Mohou nosit.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Zdravý záře na všech odstínech kůže

Když mícháte highlighter, stejně jako červenat dohromady, máte tu nejlepší kombinaci barvy, stejně jako vyzařování, která je jen trochu něco, ale ne také moc. Jsem tan Gal, NC42 v Mac, ale viděl jsem to na lehčí, stejně jako tmavší dámy, stejně jako je to krásné přes palubu. Na lehčí kůži získáte mnohem více červenat efekt. Na tmavší kůži funguje mnohem více jako zvýrazňovač, nicméně v každé situaci tváře mají zdravé flush, stejně jako záře.

Dlouhotrvající

Jedna 0,15-unce pánev je $ 38, což je drahé (jako spousta produktů přesýpacích hodin), nicméně vše, co požadavek je trochu bit, stejně jako ten bitový bit nebude vyžadovat dotek v polovině dne.

Snadné použití

Pro čerstvý vzhled jsem objevil ten nejlepší způsob, jak nosit tento červenat je využít červenat čisté čisté – žádné elegantní metody nebo pohyby potřebné! Jen to sprout v pánvi, aby se červenat, stejně jako zvýrazňovač dohromady, stejně jako pak jen využít světlo, zametání pohybu vzhůru na jablkách tváří.

Využívám jednu vrstvu, možná dvě nejvíce, stejně jako to je vše, co potřebuji. Základní stejně dobře.

Strobní osvětlení červenat se z vrcholu: oslňující nahá, euforická fúze, žárovka electra stejně jako duhový záblesk
Barva rozhodne pro všechno

Další oslnivá věc o tomto červenat je to, že jej můžete nosit s jakýmkoliv typem barevné kombinace na očích, stejně jako rty, stejně jako zdá se, že lichotí hodně všeho. Na této fotografii je používám s chladnějším tónovaným hnědým okem, ale také funguje s teplými hnědými nebo jasnými nebo senty. Obecně jakýkoliv, stejně jako jakýkoliv typ barevných combo, můžete snít, oslnivá nahá se pro něj rozhodne, stejně jako přesně stejný platí pro rty. Peach, pink, purple, red, orange… Doesn’t matter. All colors look good.

The take-home message

REKLAMA

When I wear this blush, I look like I’m using a bit makeup, however I don’t look like I’m using a ton, as well as that’s what I like about it. as well as it opts for nearly everything!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *