Nositelný, barevný lékárna make-up vzhled: námořnictva vložka a řasy s oranžovými tvářími a rty


veškerý make-up makeup dnes je od drogerie.
Totes na rozpočtu krásy Kick právě teď a vše v tomto námořnictvu a oranžovém vzhledu je drogerie.

Rozpočtové krásy v nejlepším případě
Byl jsem pomalu, ale jistě těžba makeup kolekce v poslední době a znovuobjevení starých mil. Také nalezení nových favů …

REKLAMA

Rozpočet obočí Wow.

Případ v bodě: Maybelline je obočenka tužka. Je to ten v Peach balení s úhlovým aplikátorem a je to stejně dobré jako C $$$ Anastasia obočí tužky na Sephora imo. Má dokonalé množství pigmentu – dost, ale ne tak moc, že ​​to vypadá, že vytrhnete něčí zániku. Navíc, to se nezachovává! To zůstane dána dlouhými běhy, prkna a push-upy burpie (tak zábavné … ne). Najdete to ve čtyřech odstínech za 5,99 dolarů každá – blondýna, měkká hnědá, tmavě hnědá a střední hnědá. Nosím hlubokou hnědou. Je to krásná popelá hnědá s náznakem šedé.

Eso rozpočtové základny

Mluvíme o dostupných, můžeme mluvit o této základně combo na sekundu? – Neutrogena Hydro Tint Plus Maybelline věk Rewind Concealer se rovná magii?

Byl jsem fanouškem obou produktů na chvíli, ale nikdy jsem si neuvědomil, že mohou být tak velkým rozpočtem přátelským kombo pro make-up no-makeup.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Hydro odstín Ever-So-tak mírně se evenuje všechno, zatímco udržuje vaši pokožku přirozeně přirozeně, a pak jsem dab a míchal trochu maybelline věku převinutí, kde chci trochu více pokrytí (jako na hyperpigmentaci na mých tvářích a tmavých oblastech pod očima) .

Konečný výsledek vypadá přirozeně a dokonce (a nevypadá silně). Dvě produkty dokonale.

Dlouhodobé vložky za deset dolarů

Také jsem nedávno objevil nějaké nové věci, které si zcela zaslouží pozornost, včetně těchto obálečných twist-up očních očních, které jsou k dispozici v šesti $ 7,99 odstínů (a v současné době na bogo za 50% na Ulta!).

Podívejte se, jak modré jiskry? Tak krásná! Btw, mám na sobě dlouhou ženou rtěnku TEE v Papayě z mého obchodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *