$ 46 kat von d Shade + Light Contour Paleta: Pro tváře tak ostré by mohly složití pizza


na sobě 46 Kat von D Shade + Light Contour Paleta, k dispozici výhradně na Sephora
Vzhledem k tomu, že jasně, nejvíce logičtější věc, když bojujete studený, je vylepšit oční linky a obrys tvářích.

Jasně.

REKLAMA

Sniffle-Upagus říká, co teď?!

Promiň, myslím, že studené léky se dostávají ke mně … Cítím kukačku pro kakaové puffy Ideální, ale přinejmenším mé lícní kosti by mohly složití pizzu, díky Kat v D Shade + Light Contour Palette.

Ještěhodný, nemyslel jsem si, že jsem se chystal složit tuto paletu kvůli tomuto písmu na obálce … a ano, to dělal zvuk Crazier, než jsem si myslel, že to bude.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Nejsem fanouškem toho malých písmen “H.”

Ale v souvislosti s paletou, nejprve musím říci, že nejsem opravdu velký na mega-konturování, a to je většinou kvůli množství míchání. Normálně to trvá hodně, a míchání se zdá být jednou z těch věcí s velmi malou místností pro chybu. Když jsem napůl @ ss, skončím tak, jak jsem vytáhl po tváři s magickým markerem.

Neroztomilý.

Řekl bych, že hodně času, kdy jsem “lehkým prachem Zlatého Bronzera”, ale tato paleta by to mohla změnit.

Kat von D Shade + Light Contour Paleta
Kat von D Shade + Light Contour Paleta
Kat von D Shade + Light Contour Palette vzorník
Očekával jsem, že Kat von D ‘Shade + Light Contour Palette ($ 46) být těžké používat, a myslel jsem, že budu potřebovat pár pokusů. Ale to jen trvalo.

Načechrané, měkké prášky [ukázalo se, že je] snadné míchání. Moji předloktí nedostali cvičení, které v tomto případě bylo dobré.

Všimněte si řady Marvelous Matte (ano!) Barvy, včetně lehčích, které můžete použít jako zvýraznění prášků (narůžovělá nahá, žlutá béžová a měkká broskev) a tři tmavší matné dobré pro konturování (chladný tónovaný taupe, a Měkká neutrální hnědá a chladná tónovaná šedavě hnědá).

Matné odstíny mohou být použity k rychlé tvaru stínu a křivek do kůže, a protože nejsou příliš chladné (barevné temp-moudrý), neobjeví se popely na mé teplé tónované kůži (a jsou to velmi pórů -odpouštějící).

Teď, largish zrna prášku vykopají docela trochu práškového prachu, když jsem běžet kartáč přes jeden z pánví, takže poté, co jsem udělal pomocí palety, jemně ho poklepejte na odpad, abyste odstranili přebytek.

Celkově vzato, jsem diggin ‘Tato paleta! Jsem stále několik světelných let daleko od být schopen udělat Kim K obrys denně (příliš líný pro to ISH), ale Shade + světlo dělá to snadné, aby vyřezaly slušné lícní kosti v žádném čase.

REKLAMA

Trvá celý den, aniž by vyžadoval dotek.

Před použitím Kat von D Shade + Light Contour Paleta
A po! To je Nars Kelly rtěnka na rtech, mimochodem …
Cena: $ 46
Dostupnost: k dispozici nyní výhradně na Sephora
Make-up a odvolací blog Hodnocení: A- (Mám rád tuto paletu, i když používáte to může dostat trochu chaotický)

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *