Becca SunCaser Paleta: Tyto teplé barvy vypadají krásně na toasty kůži


pomocí palety Becca Sunchaser … Neptejte se mě, co se děje právě tady s tímto přítomným, protože nemám tušení, nicméně alespoň můžete vidět mé tváře Mezihlédnout!
Dívka, pochopíte přesně, jak Becca je typ neformálně chápána jako, jako je Hbic z Beachy-lookin ‘make-up? Každopádně jsem se snažil používat plážové vlnové vlasy dnes jít s kombinací Sunchaser Sunchaser ($ 34) na mých tvářích, stejně jako nemohu si vybrat, zda moje hříva vypadá více uměřeným nebo obyčejným chaotickým.

Nebo je to jen obyčejná chaotická?
Eh, půjdu s chaotickými.

REKLAMA

SunChaser je kombinace Le Cheek, která vyšla dřív na tomto jaře, stejně jako je stále k dispozici. Je to nádherný teplý tónovaný červenat, Bronzer, stejně jako zvýrazňovač, stejně jako kdybyste to přinese domů, budete docela hodně pokryté koncem léta.

Z vrcholu: Ipanema Sunset Bronzer, meruňkový květ červenat stejně jako Opal Highlighter

Nezáleží na Zlatý tan Ipanema západ slunce Bronzer opouští galaxii o ‘Shine na tváři, protože i když to vypadá jiskřivě v pánvi, povrch je více satiný matný na tvářích (pokud se vám líbí tolik, že nemůžete Online bez ní je v dlouhodobém řádku stejně jako plná velikost Ipan.

Coral Apricot Blossom Blush je matný, stejně jako horký zatraceně! – Podívejte se na ten pigment. Kdy byl naposledy potřeboval jen (jeden!) Swipe pro obě tváře? Nemůžu si vzpomenout. To je to, co se tady děje, takže využijte nejlehčí doteky, když ji zametáte na těchto jablkách.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jsem si docela jistý, že je to Le Shade, protože jsem to neviděl v dlouhodobé sbírce Becca.

Becca Sunchaser kombinace ($ 34)
Byla to minuta, protože jsem použil Becca opál třpytivé kůži erfector, teplý zlatý zvýrazňovač z dlouhodobé linie, stejně jako já nechápu, kdyby Becca změnila vzorec, nebo pokud se moji chuť ve střediscích vyvinul, protože To je mnohem více křiklavosti, než si pamatuji. Nakonec jsem ho vyrovnal, což nebylo těžké, protože opál je stejně jednoduchý jako kdykoliv směs.

Vlastně, teď, když o tom věřím, cokoliv v této kombinaci je jednoduché směs, takže je nepravděpodobné, že by náhodně maloval červenat / bronzer / zvýrazňovače pruhy na tváři (což jsem úplně udělal dříve, hrůza!).

Verdikt

Jsem do toho. Strpěšně navrhuji tuto paletu, zejména pro hnědé krásy, protože ty teplé barvy vypadají krásně na toasty kůže.

A i když je červenat, Bronzer, stejně jako zvýrazňovač, všechny metody pigmentované, jsou stále velmi jednoduché směsi. Dokud se trochu mícháte, neměli byste skončit se zjevnými liniemi na tvářích.

REKLAMA

$ 34 stojí také se zdá být rozumný generál pro vysoce kvalitní výrobek, jako je tento.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *