Dokonale nedokonalá rozmazaná vložka, aka Nejvyšší bada $$ vzhled


chaotický vlasy a rozmazané černé vložky je to, co mám rád zavolat “Nejvyšší bada $$ vzhled”, lol!
Pokud jste mě znali v reálném životě, víš, že se hodně usmívám a mnoho času, mít docela přátelský obličej.

Stejně jako například jsem jeden z těch lidí, kteří se vždy dostanou na pokyny na ulici. Dokonce jsem požádal o pokyny v Kodani, i když nemám přesně vypadat jako vaše společná dánská dívka, že?

REKLAMA

Ale pokud mě znáte opravdu dobře, pak byste také věděli, že nejsem vždy tak snadné přistupovat … Chci říct, jestli nechci být osloven, vím, jak se ujistit, že nikdo to neudělá.

Stejně jako v mé staré práci jsem byl PALS (nebo přinejmenším přátelský) s mnoha mými kolegy, ale tam byl pár falešných, toxických lidí, kterého jsem opravdu nemohl stát.

Kdykoliv jsem chtěl být 100% jistý, že by mě neobtěžovali, udělal bych svůj “WEL-BARE-NO-SH * T” a oni by se ani neodvážili, aby se dostali do mě.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

V podstatě bych nikdy nebral oči z obrazovky počítače, a jen vypadat, že jsem byl velmi, velmi naštvaný. Slibuji, že to vždycky fungovalo.

A l w a y S.

V případě, že “we-be-no-sh * t” obličej zní jako něco, co budete chtít zkusit, dovolte mi navrhnout ideální make-up vybrat si to …

No, je to smažená vložka! přísně černě.

Poslouchejte mě – pokud potřebujete trochu pomoc s tvým “ne-you-Dare-Pøebe-me”, položte si černou kohl k dobrému použití, a budete se rychle cítit mnohem víc bady $, Slibuji!

Nechceš se mnou nepořádat!

Zde je to, co dělám, abych se ujistil, že dostanu naprosto nedokonalé rozmazané vložky.

Za prvé, dostávám černou kohlovou tužku, neslušný balzám na rty (nebo vaseline, nebo dokonce jasný lesk), pár q-tipů a tužkový kartáč.

Používám černou tužku z kiko, ale jakákoliv bude dělat tak dlouho, jak to není příliš tuhý
Pak si s prstem beru malý kousek balzám na rty, otřete palcem a prstem a otočte Q-tip mezi nimi. Q-tip nemusí být velmi mastný, ale jen trochu kluzký. Je to trik, který jsem se naučil od starého Lisa Eldridge tutorial, a to dělá rozmazání vložky docela bez námahy.

Začnu podšíváním mé dolní vody a Lashline a rozmazání linky s Q-tipem (pracuji na jednom oku najednou, abych se ujistil, že tužka není nastavena, než se dostanu k rozmazání). Někdy opakuji proces, pokud mám pocit, že to potřebuju.

Pak jsem vedl horní vodorysku a poté, co sleduji tlustou čáru podél Lashline, šmouhám ji štětcem tužkou, ujistěte se, že táhnu některá tužka směrem k záhybu. Na mém horním Lashline si vybrám pomocí tužkové štětce místo Q-tip, ale je to opravdu na vás, co chcete použít.

Použití štětce tužky na horní lashline mi dává mnohem větší kontrolu nad přechodem, který chci dosáhnout

REKLAMA

Chcete-li vytvořit ještě mnohem více gradientu, sleduji tenkou linii velmi blízko k řasám a změkčuje ji štětcem bez nadržení.

Když to podívám na oči, ráda opustím zbytek mé tváře docela holé
A tam máte – dokonale nedokonalé rozmazané vložky!

Jste rozmazaný vložka Kind Gal? A jak se ujistíte, lidé vás opustí, pokud z nějakého důvodu nechcete být osloveni?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *