Copánky, jasný ret, stejně jako červenat se smíšené s bronzerem


Byl jsem váhavý publikovat jakýkoliv typ fotce v poslední době, protože se necítím jako make-up, který nosím na každodenním základě je elegantní. Spousta vzhledu, který jsem používal, jsou v “Pětinutovém make-upu” v těchto dnech, ale ya pochopit co? Myslím, že nemůžu být jedinou osobou, která má rád rychle, čerstvý skutečný život vypadá. Stejně jako jsem právě vystoupil z videotelefonu volání 15 minut zpět a to bylo make-up, který jsem měl na sobě! Dobrý den, skutečný život. Takže tady jdeme!

Chci telefonovat o pár věcí. Rtěnka je workhorse tekutá rtěnka, kterou miluji, upřímný odvolání tekuté rtěnky v bohyně. Pokud jste v jasných korálech, s nimiž se rozsvítí vaše dohoda v okamžiku, požadujete jej ve svém životě ASAP. Je to bez sušení, stejně jako naprosto pohodlné.

REKLAMA

Jiný make-up produkt poznámky: Pro rychlý hit barvy na tváři, tun zvednutí čistý čistý s bronzerem, stejně jako červenat. Jen jsem si vezmeš čistý čistý, stejně jako ponořte se do obou pánví, stejně jako pak spíše mix na mých jablek. Je to nejrychlejší metoda pro mě získat velké množství barvy na mém řešení, aniž byste museli nabídnout s vrstvením, stejně jako míchání. Právě tady jsem míchal Laura Mercier červenavý ve zvýšeném s Macem Mineralize Skinfinish v poskytnutí mi Sun.

REKLAMA

Chystám se skočit na mé druhé video uspokojení dne! Jaký je váš úterý?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *