Vyzkoušejte Estée Edit Metallishadow Crème + prášek pro lesklý, výstřední Cool


Metalishadow Creme + prášek v solárním výbuchu u Estée Edit
Neexistují tyto metalishadow Crème + práškové sklenice Estée Edit vypadat jako Tom Ford Cream Cream a práškové očí barvy z boku?

Oni to dělají, jo?
Poprvé jsem viděl, že jsem udělal (naprosto logické, myslím) makeup skočit, “haaay, tf dupes!” Ale “twas není uvedeno být. Opravdu nejsou tak podobné.

REKLAMA

Bummer, protože by to bylo skvělé najít výhodnou verzi Tom Ford’s Cream Shadow Duos, ale nejsem shedding jediné holografické duha třpytky Unicorn Slant Protože oběma způsoby, je to v pohodě. Tam je sedm z nich za 25 dolarů, a nyní jsou k dispozici v Estée Edit Trvale Line.

Pod flipovým vrcholem je krémový stín a volný kovový stín zastrčený pod tím, když jste odšroubovali vrchol.

Tři ze sedmi metalishadows z vrcholu v Aquanově, Solární výbuch a Cyberella

Jak jsem si jistý, že hádáte, můžete je nosit samostatně nebo je vrstva dohromady. Krém stíny jsou na tenčí straně a cítí se jako mac krémová barva bází pro mě, a ty, které můžete použít jako oční stíny, oční linky nebo jako základ pro volné stíny, s nimiž přicházejí. Volné stíny, mimochodem, které můžete aplikovat s mokrým nebo suchým kartáčem, jsou trochu načechraný jako mac pigment.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vzorník z vrcholu: Solární výbuch, Cyberella a Aquanova
Ta věc, která bude pravděpodobně dělat nebo rozbije, je to, jak se cítíte o stíny, které skvrny a morph po celý den, zvažovat, že tyto nezůstanou na jednom místě, zejména krémové stíny. Když jsem trochu na své víčky, to je něco, co se usadí do mých záhybů, které bych byl obvykle naprosto naštvaný, ale nejsem v tomto případě! Protože to vypadá lesklý a velmi rock ‘n’ roll (ještě mnohem více, takže když narazíte na vodní linky s šmudnou černou vložkou).

Na sobě kosmetiku důvěru ve váš záře v iniciální teplé záře na mých tvářích a kevyn aucoin roztavené rty v růžové zlato na rtech
Jsem dole s těmito duos, jakýkoliv způsobem, se dvěma produkty vrstvami spolu nebo se používají. Líbí se mi své lesklé, výstřední atmosféru, což je jako to, že dokonale nedokonalá věc Kristen Stewart a Kate Moss má na svých víčkách, když je kamery chytit, jak se chystají, jak se chystají dostat sushi, ya vědět? Jsem do toho, ale pokud jste všichni o Primision Precision, tyto duše bude pravděpodobně řídit vás cra-zay-zay.

Verdikt

REKLAMA

Jděte na to, pokud milujete redakční make-up s lesklým, výstřední hranou. I když se vám líbí přesné umístění a nejlepší míchání. Jsou nyní k dispozici na Sephora obchodech a online za $ 25 JAR.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *