Kosmetický výrobek zkoumání průvodce: Metoda a terminologie


Myslel jsem, místo toho, aby šel plnou párou dopředu, abych zkontroloval všechny mé nevyvážené odvolací produkty, udělal bych krok zpět a mluvit o tom, jak přezkoumávám odvolací produkty. Je to něco, co lidé opravdu nerozpovídají ani nedodávají průvodce, když začnete odvolacího blogu.

Zdroj obrázku.
Každý má svou vlastní metodu a tady je, jak jsem technique zkoumala odvolací produkty.

Můj proces přezkumu:

Zdroj obrázku.
1) Získejte novou položku odvolání
2) Nechte to sedět v mé skrýš minimálně 6 měsíců *
3) Fotografujte
4) Vyšetřte produkt
5) Vezměte si poznámky (mentální nebo skutečné poznámky – normálně začínám návrh blogu a přidat poznámky jako já)
6) Výzkumné informace o produktu – zdroje mohou být od: Oficiální stránka produktu, balení produktu, online recenze

* Tento krok je volitelný XD

V tuto chvíli bych rád rozšířil na # 4: Vyzkoušejte produkt. Vypadá to tak jednoduché, že? Stačí ho plácnout na tváři! Nemám na výrobu vědecké metody pro odvolací produkty, ale chci mít nějaký přísnost kolem zkušební doby na výrobku:

Pro péči o pleť a nadaci, jsem typicky používat produkt minimálně 2 týdny, nejlépe na měsíc. Moje pokožka se mění v průběhu měsíčního cyklu, takže chci vidět, jak produkt bude dělat různými podmínkami kůže.

Pro barevné výrobky, jako jsou oční stíny, červenat, rtěnky, laky na nehty – rád bych vyzkoušel alespoň týden nebo dva, abychom získali pevný pocit, jak vystupují. Mohl bych otestovat různé primery pod očními stíny, nebo nosit červenat přes různé základy, aby zjistili, jak interagují s různými produkty.

Některé produkty, stejně jako Mascaras, mohu říci, jak budou dělat po několika použití. Ačkoli často maskaři dělají odlišně poté, co bylo ponecháno trochu vysušit, takže mám tendenci čekat na pár týdnů po otevření trubice, než dávám konečné verdikt.

Vzhledem k výše uvedeným časovým lhůtám k důkladnému testování výrobků, to je důvod, proč mě neuvidíte, dodáváte recenzi příliš rychle po získání nového produktu. Také, moje pokožka je citlivá, takže nemám ráda představit mnohem více než jeden nová pleťová / základní make-up produktu najednou, abych mohl určit případné problémy jasně.

Psaní recenze:

Zdroj obrázku.
Mnoho zásadních věcí, které mám na mysli, je: Co by o tomto produktu chtěli vědět? A nejjednodušší způsob, jak se ujistit, že zachytím všechny své otázky, je odpovědět na klasickou: pět WS: co, kdo, kdy, kde, proč … a často jak. Podívejme se, jak tyto platí:

Co:
• Jaký je oficiální název produktu?
• Jaký stín (spolu s odstínem # je-li použitelná)? Podporovat, jak je spousta odstínů v dosahu.
• Jaké jsou ingredience?
• Co je to balení?

SZO:
• Kdo to dělá?
• Kdo je tento produkt zaměřený? Typ pleti, věková skupina atd.

Když:
• Kdy byl tento produkt vydán? Je to nový produktový spuštění? Je to součást sbírky limitované edice?
• Kdy to přišlo do mého života? Jak dlouho to používám?
• Kdy to použiju? V případě pleťové péče – je to denní nebo noční produkt?

Kde:
• Kde jsem to dostal? Kde mohou jiní mimo svou zemi? Dodejte název obchodu nebo online adresy URL.
• Kde to bylo? Všichni víme, že je to menší posedlost mé.

Proč:
• Proč jsem tento výrobek dostal? Opravuje problém, který zažívám?

Jak:
• Jak mohu tento výrobek použít? Jaké nástroje a techniky jsou pro tuto položku nejvhodnější?
• Kolik stojí tato cena?
• Jak je tento výrobek vyroben? To může být fascinující, zejména v případě speciálních formulací nebo indie značek.

Zdroj obrázku.
Poznámky a tipy:

• Pokud se pokusím odpovědět na všechny výše uvedené otázky, spustím riziko přetížení informací. Rozhoduji o tom, co se zaměřuji na typ produktu. Například bych pravděpodobně nezveřejnil seznam složek očního stínu, ale já bych pro péči o pleť nebo nadace.

• Dobrou technikou ke zkoumání je podívat se na výrobek, která se podíváme na jeden po druhém, a pak souhlasit nebo nesouhlasit o tom, zda produkt dodaný na jejích nárokech. To může pomoci čtenáři rozhodnout, zda produkt stojí za to na základě mnohem více objektivních opatření.

• Přezkum je směsí objektivních (faktů) a subjektivní (názorové) části – jako průvodce, i gól, abych měl 1: 1 poměr skutečnosti a stanoviska v mých recenzích. Čtenáři chtějí znát hloubkové informace, ale mají také zájem vědět, jaké mé zkušenosti používaly produkt, a kdybych to měl rád nebo ne. A nakonec, kdybych doporučil, aby produkt získal.

Zdroj obrázku.
• Samozřejmě, že obrázek stojí za tisíc slov, takže když vás slova selhávají, pošlete fotky produktu. Líbí se mi ukázat vnější box (mám hromadu balení v mé skrýš, je to docela smutné vlastně), kompaktní / láhev, aktuální záběr produktu uvnitř, vzorníky atd. Srovnání proti jiným výrobkům lze také ověřit užitečné ukázat the differences in colour / finish / consistency.

• I like to consider all my senses: we rely heavily on our sense of sight, but there aOstatní smysly, které přispívají k celkové zkušenosti. Co se výrobek vůní? Má chuť (zejména pro produkty pro rty!) Jak se produkt cítí pomocí prstů? Zní to výrobek jako cokoliv … (nemůžu se smát, měl jsem paletu Stila, která mluvila! XD)

Zdroj obrázku.
• Rychlá poznámka o integritě. Rád dodávám stejné prospěšné informace ostatním jako to, co jsem našel on-line, což mi pomohlo učinit informované nákupní rozhodnutí. Než jsem začal blogovat, obecně zkoumal odvolací produkty na Makeupalley. Nebyl žádný vlastní přínos z přezkoumání produktů na odvolací fórum – neexistovaly žádné bezplatné produkty nebo webové stránky stránky kliknutí – to bylo jen pro peer to Peer Upřímné recenze. Rád bych rozšířil stejné myšlení na mém blogu: Doporučil bych tento výrobek mému příteli?

Hodnocení:

Zdroj obrázku.
Víš, nikdy jsem oficiálně rozpadl, co moje “stash hodnota” ratingy opravdu znamenají. Zde je to, co ta ratingy z 10 znamená:

10:
Svatý grál!!! nic dále. Vyhoďte to, co máte a jdi teď!

8 – 9:
Vynikající! Tento produkt plně podporuji tak dlouho, dokud je váš typ pleti, obavy a očekávání, jsou podobné mému.

6 – 7:
Je to slušný produkt. Dobré, ale ne skvělé. druh jako jeden z těch parapetů ve škole s potenciálem.

4 – 5:
Tento produkt pro mě nefungoval, ale možná by to mohlo pracovat pro ostatní lidi, kteří mají jiný typ pleti, starosti nebo očekávání než moje.

2 – 3:
Opravdu se snažím najít dobré v některých produktech. Pokud je balení pěkné, nebo produkt dodaný na alespoň jednom z jeho mnoha pohledávek, snažím se říci něco pěkného.

1:
Produkt udělal opak toho, co tvrdilo. Nebo doručeno na žádném z jejích nároků vůbec.

0:
Tento výrobek mi způsobil fyzickou a / nebo duševní poškození. Upozornit úřady, takže tento výrobek může být vytáhl police (pro záznam, nikdy jsem nehodnoceno nula na blogu … zatím.)

Ne vždy dávám číselné hodnocení každému zodpovězení, zejména věci, které byly dary.

Neoficiální odvolací časová terminologie:

Zdroj obrázku.
Zde je to, co naznačuji, když používám tato slova k popisu odvolacích produktů v recenzích:

Blendable: Použitelné pro práškové i kapalné výrobky. Produkt se snadno liší pomocí nástroje (kartáč, houba, prsty) přes povrch kůže

Máslo: To se používá hovorově – Používám ho k označení práškového produktu se cítí jako produkt krém. Má cushy pocit a platí hladce a rovnoměrně na kůži.

Chalky: suchý a / nebo tuhý práškový produkt, a typicky s nízkou pigmentací.

Začlenění odolné: Většinou s očními stíny – schopnost přípravku nebude vymazat do záhybů očních víček kvůli olejnatosti.

Fallout / Falldown: Když se stíny práškového očí nedochází dobře k očním víčkám během aplikace a migruje dolů na spodní víko nebo tváře – to může způsobit nepořádek během aplikace, zejména s hlubšími odstíny. [Díky promyšlenému holubu pro navrhování tohoto!]

Jemně mletý: Práškový produkt s částicemi, které jsou velmi malé – může být lisovaný nebo volný prášek – to činí produkt mnohem blížící a vypadat mnohem více kůží / přirozeně.

Flaky: Produkt pochází z kůže v malých bitech přes den – většinou použitelný pro řasenka a gel / pero vložky

Dlouhé nošení / dlouhé trvalé: Produkt trvá mnohem více než pravidelnou pracovní dobu. To je subjektivní, protože považuji něco mnohem více než 8 hodin, které má být považováno za dlouhé nošení.

MLBB: stojí za “mé rty, ale lepší”, což není univerzální stín, ale spíše barva, která zvyšuje vlastní přirozenou barvu rtů. Někteří lidé mají mnohem více pigmentovaných rtů, zatímco jiní mají zbarvení bledších rtů – zesílení by mohlo znamenat stejnou barvu, ale mírně tmavší nebo lehčí nebo jasnější. Indikace MLBB je poměrně individuální.

Oxidace: změna barvy (obvykle prohloubení nebo otočení oranžové) produktu kapaliny / krém (typicky základ a korektor), jak vyschne, normálně při smíchání s olejovými oleji a kyslíkem.

Patchy: Produkt se nepoužije rovnoměrně na kůži, zanechává náhodně holé vystavené pokožky.

Pigmentace: Kolik barevných pokrytí výrobku dodává na kůži

Prášky: Produktová koule na kůži jako hobliny gumy – obecně se používá k popisu obličejových zvlhčovačů, primerů nebo základů

Práškový: lisovaný práškový produkt, který kopne prach, když je kartáč ponořen do pánve; To není nutně indikace výkonu výrobku. Alternativně může také označit produkt vypadá zřejmá, nemá směs do kůže a sedí na vrcholu kůže.

Locky: kapalný, gelový nebo smetanový výrobek, který ponechává povrch lepkavý tj. Pokud stisknete rty dohromady, budou mít tendenci držet pohromadě

Víte, jak těžké je napsat definice slovy bez použití slova v definici! XD Dovolte mi vědět, zda existují běžné podmínky, které byste chtěli, abych přiděl do seznamu.

Doufám, že jste našli tento užitečný! Jaký je váš proces zkoumání odvolacích produktů?

Ps.Zadali jste “Některé Stashyho oblíbené věci Giveaway” ještě? Končí zítra!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Projekt Focus 10: Guerlain Spodní prádlo de Peau Balert: Dnes zažívám některé technické potíže s ID uživatele. Všechny mé komentáře k blogům jde do svých spamových komentářů. Můžu jen “jako” post, ale žádný z mých komentářů se nezobrazuje. Zkontrolujte prosím ve složce Spam, abyste zjistili, zda by mohlo být …
25. ledna 2016 ‘Beauty ”

Třídění péče o pleťové péče – část 2It byl nevyhnutelný, že poté, co jsem poslal třídění mých přátel ‘péče o péči o pleť, že mé další přátelé chtěli mít také své rutiny přezkoumány. Také jsem měl čtenáře zeptal se mě v komentářích, abych zkontroloval péči o pleť – což je o ní velmi důvěřující! Níže jsou uvedeny jejich sebevědomí …
11. května 2015 ‘Beauty ”

Můj prosinec 2016 brankářský prosinec! Teď, když jsem udělal projektová pánev, musím být upřímný s vámi – cítil jsem trochu stresu a hodně provinilý o hromadě make-upu, který čekal na fotografování, testováno a zkontrolováno. Vzhledem k tomu, že za to, že podněcové otevřely letos pro nákup make-upu, já …
1. prosince 2016 ‘krása “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *