Fri-yay make-up zábava: lesklé víčky a okřídlené vložky


okřídlené vložky.

Někdy chci nosit s oční stíny; Někdy chci nosit s okemovým leskem.

REKLAMA

Jo to je pravda! Eye Gloss – Super lesklé věci, které není známo, že je známo, že jsou eminentně nositelné, ne s tím, že lesklé lesklé, lesklé, že se leskne a paprsky, ale myslím, že to může vypadat Super Cool, když se spároval s něčím nečekaným jako okřídlená vložka.

V tomto pohledu miluji kontrast mezi lesklým, mokrým víčkem a ostrým černým vložkou. Je to jako já jsem se vrátil z nabíjení vln! Surfer dívka splňuje tajemník Sassy.

Udělejte si červené rty matný, a máš neobvyklé, zajímavé twist na klasické černé okřídlené liniově červeném rtu combo.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Nejlepší část tohoto vzhledu je, že je to snadné, což pro mě dělá to ideální pro pátek, když je moje mysl na jiných věcech (jako pumpkin Spice lattes).

Počínaje holým víčkami, jen křest vaše řasy, pokud potřebujete (moje je pin rovný, takže to je nutné). Pak nakreslete okřídlenou vložku a pevně nastavte horní vodovod.

Počkejte, až se vložka uschne, a pak aplikovat a patovat čirý oko lesk na víčkách z řas linky k obočí kosti (nechodím příliš daleko do vnitřního rohu s leskem; jinak se začíná vypadat těžké a a Malý divný).

Dokončete zatížením řas s řasenkou.

A je to! Fabulous Fri-Yay.

Oční produkty, které mám na sobě v tomto vzhledu (plus lippie)

Tom Ford Beauty Eye Definiční pero v hlubší – okřídlený vložka

Chanel 88 Noir Intense – Těsně

Rouge Bunny Rouge Smitherens of hvězdy Eye Gloss – Eye Gloss

Chanel Le Volume de Chanel Mascara v černé – řasy

L’Oreal Riche Collection Exclusive Red Lipcolor v 401 Julianne je červené – rty

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. Uh! TGIF!

REKLAMA

Co děláš o víkendu? Budu čistit dům od shora dolů, protože – OMG! – El Hub řekl, že dnes ráno viděl myš v kuchyni a já se nemůžu zabývat.

Vlastně, jsem laskavý zklamaný, že karty nebyly na tom, ale myslím, že starý muž Tabby byl příliš zaneprázdněn dohnat jeho krásu spánek …

Přesto v úmyslu použít to jako příležitost přesvědčit společnost k pronájmu mladšího, Friskier, Hungerier Mouser Kitty spolupracovník z ASPCA. Zatím, nicméně, moje lobbování nebylo se setkal s nadšením … holčička a já jsme jediní ve prospěch myšlenky, boo-hoo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *