Product Spotlight: Mac Starožitné oční stíny, a bronzové fialové kouřové oči


Jaký svět potřebuje je láska, sladká, milá, láska … a také potřebuje všechny ženy, které ho drží milostné make-up nakupovat jejich stehes, protože když kopáte Co vlastně máte, najdete zlato!

Případ v bodě: Byl jsem knockin ‘kolem make-up sbírky, abych našel něco, co by mohlo znovu vytvořit tento vzhled olivový wilde otřásl mélanie Inglessis, a to je, když jsem znovu objevil zázrak, který je mac starožitný oční stíny.

REKLAMA

Starožitný je hluboký červenavý bronz s perlivou povrchovou úpravou v úžasné rodině Mac Veluxe Pearl Eyeshadow (takže je to měkká, snadno se míchá a buší bez jakéhokoliv odporu). Můžete ji chytit jako jediná pánev za $ 7 nebo s pouzdrem oční stíny za 17 dolarů.

Je to jedna z těch barev, které můžete do značné míry nosit s jakoukoliv teplou oranžovou hnědou v záhybu. (Vyzkoušejte Mac Saddle, Mac měkký hnědý nebo Mac textura, a načervenalé hnědé jako švýcarská čokoláda hrají dobře.)

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Fialové také páry dobře, a můžete buď dělat fialovou vložku na řazení řas nebo do vnějšího rohu, nebo můžete udělat to, co jsem tady udělal, což je vrstva, která je na vrcholu fialové liniové základny jako NARS Nagoya.

Když už mluvíme o oční lince … zkuste starožitně buď Mac Teddy nebo Mac Costa Riche. “TIS magický!

REKLAMA

A tady je rychlý tip pro jiné spin na kouřové oči! – Vyzkoušejte vrstvení odpovídající bronzové oční linky (v tomto případě, Mac Teddy) na horní části černé vložky. Tímto způsobem dostanete hloubku a intenzitu černé vložky, ale vrstvení bronzu nahoře řezy dolů na jakoukoliv tvrdost.

Make-up nošení v tomto pohledu

Oči: Chanel Eyeshadow Base (všechny přes víčka), MAC pára smíšená s RicePaper (buřeno po celých víčkách), Mac měkké hnědé a sedlo (rýhování), NARS NAGOYA vložka (jako základna od lasové linky k záhybu), Mac starožitný (na vrcholu Nagoya), Mac Carbon Smíšený s smutem (vnější roh), Chanel Dimensions Mascara (Lashes), Mac Brun a Clear Wrow Set (obočí)

Tučíci: Urban Decay zůstat nahý trojice v nahý (Bronzer, červenat, zvýrazňovač)

Rty: Mac Spice Liner s Mac Lust Finglass

Základna: MAC TimeCheck Lotion (Primer), Becca podsvícení primer smíšené s krycí troven TRULLENT MATTE FOUNDATION v M50 a Urban Decay pobyt Nahý v 51wy (Foundation), Estee Lauder 24h Concealer ve středně hluboké teplé, Urban Decay pobyt Nahý Fix Pecder v 50wy

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *