Tom Ford Rty, stejně jako chlapci, 25 Nový podzim 2016 odstínů: Krémy


Pět novým Tom Ford Rty a chlapci podzim 2016 Krémová povrchová rtěnka odstíny zleva: Alexander, Bradley, Jack, Ashton, stejně jako Mitchell
Jeden z těchto odstínů se nazývá Bradley, stejně jako to mě nutí věřit o Bradley Cooper, takže teď přemýšlím, jestli by Bradley Cooper mohl opravdu nosit tento stín …

Nevím. Věřím, že to může prádlo … může vyžadovat něco teplejšího.

REKLAMA

Na této poznámce by Bradley Cooper měl s největší pravděpodobností nosit více rtěnky. Chci říct, kdybych měl za mnou rtěnku.

Tom Ford Rty a chlapci
36 dolarů každý, 50 odstínů, 25 z nich nový pro podzim 2016 (10 matný, 10 kovový, 5 krémů)
Již brzy vybrat Sephora obchody stejně jako Sephora.com #tflipsandboys @Sephora

Tyto pěti bitové kartičky, jako je 20 dalších nových rtěnek, které jsou přidávány do Tom Ford Rty & Boys Collection, jsou všichni pojmenováni po různých dudech, které Tom obdivuje. Jedná se o pět nových krémů (a přímo zde jsou matné, stejně jako metaliky).

Tom Ford rty stejně jako chlapci 2016

Tom Ford Rty a chlapce 50-dílná sada – celková kolekce sídlí ve speciálním černém laku Tom Ford Případ: $ 1,950 (strana Poznámka: Svatý Sh * T!).

Tom Ford Rty a chlapce Třížný kontejner – vlastní sada libovolného typu tříbodivých rtěnek velikosti spojky zobrazených v luxe přinést případ: $ 108 pro vaši možnost jakéhokoli typu tří odstínů.

“Tom Ford poskytuje rty a chlapce, třetí adaptace původní sbírky barevných barev pojmenovaných pro chlapa, který objeví obdivuhodné, stejně jako inspirativní. 50dílná rtěnka lineup umělá 25 nových chlapců, včetně 10 současných matných povrchových úprav.

“Od nuanovaných akty jako Bradley, stejně jako Alexander k neabasovaným silným červeným červům Nicholas, stejně jako Dominic, každý transformační odstín zesiluje jedinečnost ženy, zatímco podněcuje neukojitelné přání, aby jí odpovídala každou náladu.

“Předvedené v hladkém mahagonu, stejně jako zlaté případy, každá trubka je kompaktní dostatečná pro sklouznutí uvnitř nejmenších spojek.

“Rtěnky velikosti spojky tohoto dekadentního šatníku obsahují bohaté, speciálně upravené pigmenty smíchané tak, aby poskytovaly čistou barevnou výpadku ve třech ultrazíravých úpravách: matný, smetanový, stejně jako kovový.”

– Tom Ford PR

10 nových krémů

Alexander (krém)
Bradley (smetana)

Jack (krém)
Ashton (krém)
Mitchell (krém)
První věci velmi první – Tom Ford krémy rozhodně nejsou drogerie. Uvádím to o nich. Jedná se o 36 dolarů (a jsou to minis!), Nicméně věřím, že vypadají, že oni stojí alespoň tak moc. Aplikují rovnoměrně bez jakéhokoliv typu opravy – none – stejně jako tyto pět krémů jsou extrémně pigmentované. Vzorec trvá 3-4 hodin.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

REKLAMA

V podstatě, pokud jde o krémové rtěnky, to jsou některé špičkové dudy.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *