Product Spotlight: Pixi Eye Reflection Shadow Paleta v přírodní kráse


Jsem Lovin ‘Tato oční paleta Pixi.
Přišel jsem si uvědomit, že Pixi Natural Beauty Paleta byla peníze – Mo-naaay (A.K.A. Awesome) – na Costco minulý víkend, když jsem chytil zahlédnuto o oční make-upu v obchodě s tvrdým horním osvětlením obchodu a byl, jako “Dang! Strávil si pane John jen dvě hodiny na mě? Proč moje oči vypadají tak dobře? Jaké čarodějnictví se děje!? ”

Oční odraz Stínová paleta v přírodní kráse, $ 24.99
Zde je důvod, proč tato paleta vyniká.

Obsahuje bevy chladné tónované matné hnědé pro řezbářské hlubší oči, kouření víček, vyplnění obočí nebo obložení lash linky. Pro tyto úkoly a další, tento flexibilní neutrální má ‘chu, boo-boo.

REKLAMA

Tajná omáčka je pigment. Není miligram příliš mlýnský nebo příliš mnoho. Spojené s měkkou, snadno scoot-schopným vzorcem a míchání se stává snadné. Můžete si udělat spoustu chyb na cestě s tímhle, a můžete je velmi rychle opravit, protože barvy jsou snadné naprosté, takže cokoliv skončíte, vaše víčka vypadají dobře.

A také vypadají dobře po celý den. Ano, stíny zůstávají dány!

Rozmrtování lesklých zlatých zlatých, béžových a bronzů je přidaným bonusem. Stiskněte odstín nebo dva na víčkách pro rychlý hit třpytky, nebo naneste s mokrým kartáčkem podél lasové linky, abyste otevřeli stísněné víčka.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Mám rád tuto paletu pro dny, kdy chci něco snadné, breezy.

Mimochodem je ret je Mac Retro Matte rtěnka v zádech v módě.
Pokud chcete udělat jednoduchý každodenní neutrální / nahý vypadá, nebo pokud používáte a milujete palety jako tartlette v květu nebo Estée Lauder Defiant Nude, tato paleta je ve stejném kole.

Musím si však upozornit na jednu věc. Formulář prášku oční stíny má tendenci kopnout spoustu zrn, takže nejrodepujte si nejprve vytáhněte kartáč. Není to pro mě velký problém, ale pokud jste pro takovou věc stickler, možná budete chtít projít.

REKLAMA

Můžete ho najít na cíl za $ 24 nebo online.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *