2 minuty pod očistným okem Conceteer Chit-Chat, a zavolejte mi beautybender Believer


Můžeme mluvit pod-oční korektor?

Samozřejmě můžeme. Proto jsme pupeny. Rozumíte mé posedlosti celým temným kruhem thangem a to je jeden z mnoha důvodů, proč jsem srdce.

REKLAMA

Takže, normálně míchám korektory pod očima s prsty, protože se cítím, že moje tělo temp zahřívá produkt tad, takže to trochu mnohem snazší pracovat do kůže. Plus, i postava, proč používat jiný kartáč, pokud nemám nebo zůstat s dalším kartáčem, aby se čistý?

Pak jsem narazil na beautybender …

Muž, tohle je v pohodě! V podstatě je to non-latexová houba, takže to není přesně kartáč, které můžete použít k použití a míchání korektorů, nadace nebo všechny krémové produkty, které nosíte na obličeji nebo těle.

Jen to mokré s vodou a užijte si to magicky expandovat (ooh!). Poté použijte navlhčenou houbu použít make-up.

Někdy jsem zvažoval, že jsem ho začal používat, abych míchal své nečistoty, viděl jsem podstatný rozdíl v posledním vzhledu.

Jediné, co dělám, je mix trochu Mac Pro Longwear Concealer s Mac CareBlends vitální oleje na zadní straně mé ruky (trik, který jsem se naučil od Mac Pro Artist Louise Z), tečka mix pod mýma očima a smíchejte vše s vlhkou Beautybender.

REKLAMA

Když jsem hotový, slibuji kůži pod očima vypadá hladší, než to dělá, když jen používám prsty. Zavolej mi beautybender Believer!

Vyzkoušeli jste je ještě, a pokud ano, co si myslíte? Jsou k dispozici na Sephora obchodech a Sephora.com za 20 dolarů.

Také prodávají beautybender Cleanser za 18 dolarů, ale nejsem přesně prodal na tom ještě … Jsem stále používat můj dobrý ol ‘Bronner’s Levender Soap, a zdá se, že funguje dobře.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *