Viděla nějaký typ skvělých filmů v poslední době?


Mohu nebo nemusíte potřebovat někoho, kdo by nalijel kontejner kopat zpět levandule-vonící mléko na mě, pokud / když se mi líbí několik filmů na mém létě Užijte si seznam.

Stejně jako ten:

REKLAMA

Poprvé jsem se pokusil, nemohl jsem to udělat s přívěsem! Zkontroloval jsem o tom v týdenním požitku, stejně jako samozřejmě, když byl screened na některých filmových oslavách letošního roku, lidé opustili kino, křičí, stejně jako pláč!

Vyjde 8. června – den před mým B-Day (Gemini v domě!).

YUP, můj filmový obrázek Desire Seznam je již asi míle dlouho, protože El Hub, stejně jako já jdu jen každých několik měsíců, což je s největší pravděpodobností jen zvažovat, že jsem osoba, která musí mít kočičí zdřímnout uprostřed filmu. Došlo k tomu v každém filmu, který jsme šli zvažovali, že Connor se narodil. Dej mě do temné místnosti, stejně jako Bam! – Spím. ?

Udělil, že nevěřím, že se vyskytne, když jdeme vidět dědičné (nemáte rádi Toni Collette?).

Vypadá to děsivě jako frack.

Stejně tak chci vidět …

Můj přítel Suz v komentářech poukázal na zničení druhý den, stejně jako to vypadá skvěle, stejně jako intenzivní. Je to hvězdy Natalie Portman, stejně jako vidím, že je nabízen na iTunes k pronájmu. Věřím, že se vám tento víkend užíváme.

A samozřejmě, že jsou bláznivé bohaté Asijci …

Chci si to jen těšit na Constance Wu, protože se jí líbí čerstvý z lodi. Ona je vtipná na této show – absolutně mi připomíná můj orientální tygr maminka v 80. letech stejně jako 90. let. V ideálním případě mohu zkontrolovat knihu, než jsem viděl film!

REKLAMA

A co ty? Viděli jste v poslední době nějaký typ skvělých filmů? Co je na vašem seznamu Užijte si?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *