Jednoduchá metoda, aby se vaše okřídlená vložka vypadá ze dne na noc


pomocí Mac Pure Show Superslick tekuté oční linky, stejně jako Nars Black Valley oční barvy na mých horních řasových liniích (a snaží vypadat “Artsy-Fartsy”)
Jsem o obklíčené liniích …

Cítím mě?

REKLAMA

Okřídlený vložka, podobně chápala jako kočičí vložka, je jedním z mých preferovaných make-upu (zejména v tradiční černé).

Můžete ho nosit kdekoli. Párovat s nahými rty pro aktivně synergizovat vaše ROI v práci (lol!), Nebo zvedněte střešní krytinu jasným rtem, stejně jako tvář na noc ve městě. Možnosti jsou nekonečné.

Nechápu, že kdybych mohl někdy opotřebovat z černé okřídlené / kočičí vložky, ale vždycky to neudělám stejně. Často se mi líbí něco trochu jiného, ​​jako by integrace vložky v jiné barvě. Budu to spustit podél své horní lasové linie paralelně s vložkou, jako bych dělal zlatem v těchto fotkách.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Stejně tak s použitím Mac Soba (Crease), Mac RicePaper (víčka, obočí kost, stejně jako vnitřní roh), stejně jako MAC prodloužená hraje Gigablack Lash (řasy) na mých očích v tomto pohledu …

Mám rád! Je to jen něco trochu jiného.

Věřím, že to vypadá neuvěřitelně skvělé, když spárujete matný gelový vložku s něčím lesklým, jako jeden z mac je superslick tekuté vložky. V tomto pohledu zde je černý gelový vložku NARS oční barvy v černém údolí, stejně jako třpytový zlatý tekutý vložka je jedním z těch superlicků, Mac Superslick tekuté oční linky v čisté show.

Protože jsou tak odlišní od sebe, vzhled je docela dramatický, nicméně, můžete udělat formumer verzi tím, že nahrazením čisté show s něčím jiným, jako možná lesklé černé mac superslick v hunt, což je combo i nosit běžně – Nars Black Valley s Mac na lov. Je to stále trochu pizazz, ale nehovoří o vrcholu. Povrch soubor s jasnou, lesklou horkou růžovou rtěnkou, stejně jako lesk.

To je Mac Dollymix červenat na mých tvářích, stejně jako Mac mineralizaci bohatou rtěnku ve skvělé chuti přelité pro dlouhé přetlakové vložky v plné rychlosti dopředu na rtech …
Začlenění druhého vložka je vynikající metoda pro přechod od každého dne do noci. Stát, že jste v práci, stejně jako vyskytovat, že používáte černou okřídlenou vložku, stejně jako nahé rty, stejně jako každý rozhoduje jít ven tu noc. Stačí se držet lesklé tekuté vložky, kterou se vám líbí (zlatá nebo stříbrná práce vynikající, pokud jdete někde tmavá, jako klub nebo bar, protože dostanete, že podmanivý kovový záblesk ze světel), stejně jako spuštění podél své horní části Lasová řada. Pak vypněte svou nahou barvu na rty pro něco silného, ​​stejně jako jasné.

Čas na party. Vynikající.

A samozřejmě, nejste omezeni na to, abychom integrovali gel, stejně jako tekuté vložky. To je make-up! Vyzkoušejte něco, co se vám líbí (dělám to roky, stejně jako jsem pravidelně překvapen).

REKLAMA

Zkus to někdy, stejně jako mi, abych přesně pochopil, jak se to dopustí.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *